Aizsācies darbs projektā „Science Academy”- „Zinātņu akadēmija”.

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija kopš 1.decembra ir uzsākusi darbu Erasmus+ programmas 2. pamatdarbības starpskolu stratēģiskās partnerības projektā “SCIENCE ACADEMY”,  LĪGUMA NUMURS – 2016-1-TR01-KA219-034821_2, kurā sadarbības valstis ir Turcija, Polija un  Latvija. Projekts ilgst 24 mēnešus, no 2016.gada 1.decembra līdz 2018.gada 30.novembrim. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība.

Partneri:

  1. ALİ ÇETINKAYA ORTAOKULU, Orhangazi Mahallesi 1782. Sokak No:14,Turkey,TR332 – Afyonkarahisar, http://afyonaciortaokulu.meb.k12.tr
  2. Niepubliczne Gimnazjum “Keglik”, Ks. Kegla 1A, Poland, PL41 – Wielkopolskie, Środa Wielkopolska, www.keglik.pl
  3. Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, Lubānas 49, Rēzekne, LV 4601, Latvija, www.rezpvsk.lv

Mūsu projekta mērķis ir atbalstīt skolēnus zinātniskajos pētījumos, zinātniskajos  projektos, palīdzēt zinātnisko pētījumu sagatavošanā, iepazīstināt  skolēnus ar metodēm zinātnisko projektu sagatavošanā un sagatavot zinātniskos projektus matemātikā, ķīmijā, sociālas zinībās, IT un citās jomās, sniedzot pamatiemaņas zinātnes jomā. Nostiprināt efektīvas mācību metodes, īpaši daudzdisciplīnu un starpdisciplīnu pieejas, apvienojot mācību pamatprasmes matemātikā, zinātnē un lasītprasmes, atbalstot problēmu balstītus mācību projektus, kas ir viena no Erasmus + Programmas skolu izglītības prioritātēm.

Mērķi un aktivitātes palīdzes  attīstīt mūsu skolotāju prasmes vadīt mūsu skolēnu zinātniskos projektus. Tas  attīstīs  mūsu skolotāju zinātnisko projektu vadīšanu,  dos viņiem iespēju novērtēt savas profesionālās spējas un pozitīvi ietekmes viņu profesionālās prasmes un tie visi ir savstarpēji saistīti ar Erasmus + Programmas prioritātēm Skolas Izglītībā: skolotāja profesijas profila stiprināšana.

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas projekta koordinatore Olga Burova.


You may also like...