ESF projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” “Pareizais virziens”, organizētājs biedrība “RTA absolventu asociācija” Nodarbība “Mode un stils”

 

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021. gada 14. maijā

Projekta PuMPuRS dalībnieki uzzināja par modes tendencēm

Biedrība „RTA absolventu asociācija” īsteno projektu “Pareizais virziens” – atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā. 13. maijā projekta dalībniekiem bija iespēja piedalīties stilistes Gundegas Štībeles lekcijā un vairāk uzzināt par modi, dizainu, ģērbšanās stilu.

Attālinātajā lekcijā tika runāts par skolēniem aktuālām tēmām – zīmolu apģērbi, krāsu salikumi, svinību tērpi, aksesuāri, matu griezumi. Lai arī šī brīža situācija ir tāda, ka skolēni vairāk laiku pavada mājās, tomēr gūtās zināšanas un informācija par šī gada aktuālākajām krāsām, apģērbu salikumiem noteikti noderēs nākotnē.

Tā kā projekts paredz praktisko darbu un aktīvu iesaisti, biedrība katram dalībniekiem ir sarūpējusi materiālu komplektu, lai varētu mājas apstākļos veidot savu apģērbu ar uzlīmi. Izmantojot instrukcija un speciālos materiālus, katrs skolēns varēs iejusties modes dizainera lomā un pats sev sagatavot T-kreklu ar emociju zīmītēm. Praktiskā darbošanās nākotnē noderēs personalizētu krekliņu sagatavošanā vai dāvanu izveidē.

Projektā “Pareizais virziens” – atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā vēl paredzēta vēl viena nodarbība – dietoloģes Lolitas Neimanes lekcija.

Eiropas Sociālā fonda projekts “Pareizais virziens” – Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā tiek īstenots sadarbībā ar biedrību „RTA absolventu asociācija” un Rēzeknes pilsētas domi.

*Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”. Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam. Projektu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm.

Vairāk informācijas par projektu: www.pumpurs.lv.

 Informāciju sagatavoja: biedrība „RTA absolventu asociācija”

Publicitātes foto

You may also like...