“Kalba” ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM PAR IZGLĪTĪBU ĀRZEMĒS!

  • lejupielāde
  • lejupielāde
 Vienmēr ir daudz jautājumu par izglītību . Vairāk jautājumu par izglītību ārzemēs.
  • Kādas atzīmes man NEPIECIEŠAMAS?
  • Kādi dokumenti man jāiesniedz un kad?
  • Kā es varu atrast mājokli?
  • Mācīties un strādāt: vai būs iespējams apvienot?
  • Kādas valodas jāzina? Vai IELTS būs nepieciešams?

Vebināru laikā atbildēs uz šiem un citiem jautājumiem par konkrētām valstīm, specialitātēm un universitātēm.

1. 01.20  15:30,   Angļu valodā     Anna Strode

Studē Īrijā

Pēc BREXIT Lielbritānijā sabruka vairuma latviešu jauniešu sapnis studēt šajā valstī. Taču te talkā nāk Kalba.lv speciālisti, kuri var piedāvāt studiju alternatīvas. Viena no tām ir Īrija. Šajā valstī zinātne tiek finansēta no valsts līdzekļiem un augstskolas piedāvā plašas studiju iespējas. Vebināra laikā pārrunāsim studiju iespējas, finansējumu un uzņemšanas prasības Īrijā.

 

2. 01.22  15:30,   Angļu valodā     Anna Strode

Studijas Eiropā angļu valodā: iespējamā misija!

Iespējas iegūt augstāko izglītību ārzemēs nemitīgi mainās. Ir labi, ka Kalba.lv ir visas atbildes un var jums palīdzēt. Tikšanās laikā apspriedīsim latviešu studentu iespējas mācīties Eiropā angļu valodā. Tikšanās beigās mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem jautājumu un atbilžu sesijā, tāpēc nepalaidiet garām iespēju un atklājiet savas iespējas mācīties Eiropā ar Kalba.lv!

 

3. 01.25  15:30,   Angļu valodā     Dominykas Živatkauskas

Studē Dānijā

Ņemot vērā ievērojamās pārmaiņas Dānijas universitātēs, vebināra mērķis ir kliedēt mītus, kas saistīti ar šo situāciju. Mēs jums pateiksim, ka studijas Dānijā angļu valodā joprojām padara misiju iespējamu. Kopā ar SDU Universitātes vēstniekiem atbildēsim uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem. SDU Universitāte koncentrējas uz tādām jomām kā komunikācija, informācijas tehnoloģijas un biotehnoloģija. Vebināra laikā atklāsim noslēpumu, kāpēc Dānija ir laimīgākā valsts pasaulē un jāiekļauj savā studiju iespēju sarakstā.

 

 

You may also like...