Miķeldienas tirdziņš

tirdzinjs_liels1

Pirmdien, 1.oktobrī, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā norisinājās ikgadējais Miķeļdienas tirdziņš. Šis bija ilgi gaidīts notikums gan lieliem, gan maziem.
Tas ir abpusēji saistošs pasākums, jo mazajiem (sākumskolas skolēniem) vairāk patīk iepriekš mājās gatavot ar vecākiem visādus gardumus, ko pārdot izsalkušajiem vecāko klašu skolēniem.
Nesaku, ka sākum skolnieki tikai pārdeva. Viņi ļoti izdevīgi arī iepirkās viens no otra. Mūsu skolas tirdziņā bija ļoti plašs dažādu garšīgu, pašizgatavotu ēdamlietu sortiments. Sākot no āboliem un vīnogām no vecmāmiņas augļu dārza, līdz cepumiņiem, vafelēm, kūkām un pīrāgiem no mammas recepšu krājumiem un padomiem. Viss bija ļoti baudāmi.
Tā kā mūs šogad lutināja labs un saulains laiks, tad tirgus pilnā sparā ritēja veselu mācību stundu skolas pagalmā. Ko tur spiesties telpu šaurībā, ja var iziet ārā un nobaudīt Miķeļdienas gardumus spirgtajā rudens gaisā! Es uzskatu, ka šis Miķeļdienas tirdziņš mūsu skolā bija izdevies. Galvenais, ka visi apmierināti un vēderi arī neburkšķ.

You may also like...