Piedalies projektā “Mana profesija”.

  • Mana profesija
  • Mana profesija

Nodibinājuma “Zinātnes un inovāciju parks” īstenotais projekts “Mana profesija” ir unikāla iespēja ikvienam paplašināt savu redzesloku un iepazīt aktuālās profesijas, kā arī Latvijā esošos uzņēmumus. Projektā tiks īstenotas radošas aktivitātes, kas mudinās jauniešus aizdomāties par savu nākotni un karjeras iespējam.

Statistika liecina, ka pēdējo 10 gadu laikā studējošo skaits Latvijā ir strauji samazinājies, kam ir negatīva ietekme uz Latvijas uzņēmumiem. Tādēļ mūsu mērķis ir mudināt jauniešus studēt viņiem interesējošās profesijas, lai savu karjeru viņi turpmāk attīstītu Latvijā.

Projekts jau veiksmīgi norisinājās Rīgas reģionā pagājušajā mācību gadā, tajā tika īstenots fotokonkurss, ceļojošās izstādes, kā arī informatīvi izglītojoša kampaņa interneta un mācību iestāžu vidē.

Fotokonkursā jauniešiem tiek piedāvāta iespēja izpētīt dažādas profesijas, iedvesmoties no tām un radīt savus unikālos darbus. Skolēnu iesūtītie darbi mājaslapā manaprofesija.lv piedalās fotokonkursā, kura noslēgumā labāko darbu autorus apbalvos un darbus iekļaus ceļojošajā izstādē.

Informatīvi izglītojošajā kampaņā tiek stāstīts par Latvijas uzņēmumiem, to aktuālajām profesijām un vakancēm. Šis ir projekta būtiskākais aspekts, lai skolēni varētu izpētīt sev tuvumā atrodošos uzņēmumus un to būtiskākās darba iezīmes!

Visa informācija par projektu “Mana profesija” un mūsu sadarbības partneriem atrodama sociālajos 686206c8-3bcb-46b7-be30-6ec65da476fd medijos Instagram (mana.profesija), Facebook (“Mana Profesija”) un mūsu interneta vietnē www.manaprofesija.lv.

Aicinām piedalīties ikvienu  interesentu – gan uzņēmumus, gan skolēnus – lai kopīgiem spēkiem veidotu Latvijas nākotni!

You may also like...