Projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai.” pirmā perioda noslēgums

Noslēdzies projekta pirmais periods, kura laikā skolēniem bija iespēja paplašināt savu redzesloku un gūt jaunas zināšanas. Skolēni iemācījās darboties praktiski, attīstīja komunikācijas un sadarbības prasmes, attīstīja talantus un kreativitāti.

Aprīļa beigās daļa projektā darbojošos skolēnu devās mācību ekskursijā uz Rīgu, kur pilnveidoja un guva jaunas zināšanas, kā arī nebijušu pieredzi.

Ilūziju istabā „Illusion Rooms” skolēniem mainījās priekšstats par pasaules kārtību. Viņi izgāja neparastu ceļu. Nonākot tā galapunktā, secināja, ka jāmācās vairāk uzticēties sirdij, nevis savām acīm.

Rīgas Motormuzejā ar modernu, daudzveidīgu multimēdiju un dizaina palīdzību, kā arī, līdzdarbojoties dažādās interaktīvās nodarbēs, projekta dalībnieki iepazinās ar auto pasauli un tās nozīmīgākajiem vēstures notikumiem, apskatīja Baltijā lielāko un daudzveidīgāko seno spēkratu kolekciju.

Uz Laimas šokolādes muzeju skolēni devās izzināt saldumu tapšanas noslēpumus, iejusties ekspertu ādā, iepazīties ar uzņēmuma struktūru un darbiniekiem, kā arī piedalīties radošajā darbnīcā.

Esam gatavi otrajam projekta posmam, kas solās būt tikpat radošs, izglītojošs un aktīvs.

You may also like...