RVPĢ jauniešu komanda piedalās Eiropas dienas pasākumā Daugavpilī!

  • 1
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8

“Europe Direct Dienvidlatgale” centrs sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi 2023. gada 9. maijā, atzīmējot Eiropas dienu, Augšdaugavas novada kultūras centrā “Vārpa” organizēja izzinošu pasākumu divās daļās: “MEGA Erasmus” un “Prāta spēles” latgales reģiona jauniešiem, kurā piedalījās arī Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas jauniešu komanda.

Pasākuma laikā jaunieši un citas ieinteresētas personas, kas darbojas jaunatnes jomā, varēja uzzināt par iespējām un iniciatīvām, ko jauniešiem, kuri dzīvo, mācās un strādā Eiropā, piedāvā tādas Eiropas Savienības programmas kā Eiropas Solidaritātes korpuss, Erasmus+, Eiropas Brīvprātīgais darbs u.c.

Šī pasākuma laikā interaktīvā veidā ar “Prāta spēles” starpniecību motivēja dalībniekus uzzināt vairāk faktu par Eiropu. Ar spēles palīdzību jaunieši ne vien izklaidējās un ieguva jaunu informāciju, bet arī izbaudīja komandas cīņas sparu un pārbaudīja savas zināšanas. Interaktīvās spēle norisinājās 8 kārtās, kur katrā no tām bija jāatbild uz noteiktu jautājumu daudzumu un tas bija jādara operatīvi, lai iegūtu pēc iespējas augstāku novērtējumu.

Mūsu jauniešu komanda, kuras sastāvā bija: Katrīna Kambala, Estere Lempa, Zigmārs Litavnieks un Rolands Geikins veiksmīgi pievarēja kārtu pēc kārtas, pietuvojoties pirmajam trijniekam, labu laiku arī noturēja līderu pozīciju, taču beidzoties visām kārtām mūsu dalībniekus no pirmās vietas šķīra vien 7 punkti.

Apsveicam mūsu jauniešus, kas 34 komandu konkurencē no visas Latgales, ieguva 2.vietu!

Paldies ”Europe Direct Dienvidlatgale” centram, kas turpina rūpēties par Latgales jaunatnes izaugsmes iespējām un popularizē Eiropas Savienības piedāvātās iespējas Latgales jauniešiem un aktīvāk iesaistīt tos starptautisko jauniešu apmaiņu veidošanā un aicināt uz aktīvu līdzdarbošanos!

 

You may also like...