Atvērto durvju dienas 2024. gadā!

  • atv_durv_jaun_1200

Izglītības iestādes aicina ikvienu interesentu apmeklēt atvērto durvju un informācijas dienas, kā arī izstādes, karjeras dienas un citus publiskus pasākumus klātienē vai tiešsaistē arī 2024.gadā.

Lai iepazīstinātu topošos studentus ar mācību iespējām, programmām, pasniedzējiem, mācību procesu un vidi, kā arī sporta un atpūtas iespējām, dienesta viesnīcām, bibliotēkām, augstskolas, koledžas un profesionālās izglītības iestādes piedāvā apmeklēt atvērto durvju dienas, informācijas dienas, karjeras dienas un citus pasākumus.

Vairākas augstskolas piedāvā topošajiem studentiem arī iespēju padziļināti iepazīt izglītības iestādes vidi, aicinot kļūt par sekotāju kādam no studentiem pasākumā “Seko studentam”. Tāpat ikviens interesents var apmeklēt izglītības izstāžu organizētās viktorīnas, hakatonus un citus publiskus pasākumus tiešsaistē vai klātienē. Atvērto durvju dienas, karjeras dienas un citus izglītojošus pasākumus aicina apmeklēt arī uzņēmumi un iestādes.

Pievērsiet uzmanību, ka gan klātienē, gan tiešsaistē organizētiem pasākumiem var būt noteikta obligāta iepriekšēja pieteikšanās! Iesaka iepazīties ar visu pieejamo informāciju par pasākumu izglītības iestādes mājaslapā un/vai sociālajos medijos.

Noskaties! Atvērto durvju dienu un citu pasākumu tiešraižu ieraksti un virtuālās tūres ir apkopotas te: https://www.niid.lv/infodienas

NIID.LV apkopotā informācija tiek regulāri papildināta!

You may also like...