Aktivitātes

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas skolēniem ir pieejami dažāda veida pulciņi, kuri skolēniem sniedz iespēju papildināt savas zināšanas un pilnveidot savu fizisko formu. Pulciņi noris pēc mācību stundām, tāpēc to apmeklēšana nav obligāta. Tos var apmeklēt visi skolas skolēni, bez vecuma ierobežojumiem.

Volejbola nodarbības volejbols_

Volejbols ir sporta veids ar senu vēsturi. Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā ir iespējams trenēties šajā sporta veidā. Volejbola nodarbības sniedz iespēju pilnveidot un attīstīt savas iemaņas volejbola spēlē. Skolēniem iespējams trenēties individuāli un grupā.

Florbola nodarbības florbols_

Florbols ir komandu sporta veids, ar to bērni nodarbojas skolas sporta zālē. Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā iespējams apmeklēt florbola treniņus. Skola nodrošina spēlei nepieciešamo aprīkojumu. Treniņā un spēlē iespējams piedalīties dažāda vecuma skolēniem.

Basketbola nodarbības basketbols_

Basketbols ir viens no pasaulē populārākajiem sporta veidiem. Skola sniedz iespēju trenēties un pilnveidot savas prasmes šajā sporta veidā. Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas sporta zāle ir aprīkota ar diviem basketbola groziem un atbilstošu spēles laukumu.

Vides erudīti vides

Šajā pulciņā piedalās skolēni, kuriem ir interese par dabu, bioloģiju un ģeogrāfiju. Nodarbību laikā skolēni diskutē par vides tēmām.Skolēni risina arī dažādus atjautības uzdevumus un piedalās pilsētas un valsts mēroga organizētos vides pasākumos un nometnēs.

dejas_lv

Latviešu dejas

Skola piedāvā 1.-7. klašu skolēniem apgūt latviešu tautas dejas. Šīs nodarbības ļauj skolēniem attīstīt ne vien savu dejot prasmi, bet arī papildināt savas zināšanas par latviešu tradīcijām. Deju kolektīvs aktīvi uzstājas pilsētas un valsts mēroga kultūras pasākumos.

Poļu dejas dejas_pl

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas skolēniem mūsu skolā ir ekskluzīva iespēja iemācīties dejot poļu tautas dejas. Tieši poļu tautas dejas ir mūsu skolas simbols. Deju kolektīvs piedalās pilsētas un Polijas valsts kultūras pasākumos.