Aktualitātes Latvijas Universitātē!

  • LU_1

Latvijas Universitāte aicina iepazīties ar piedāvājumu skolām, skolēniem un skolotājiem! LU kā lielākā universitāte Latvijā rūpējas gan par saviem potenciālajiem  studentiem – skolēniem, gan par skolotājiem un skolēnu vecākiem, piedāvājot izglītojošus un arī izklaidējošus pasākumus, kuri palīdzēs izvēlēties savu nākotnes studiju vietu, apgūt jaunas vai papildināt esošās zināšanas un lietderīgi pavadīt laiku.

  • Ielūkojies, kas notiek aiz fakultāšu durvīm. Atvērto durvju nedēļās LU fakultātēs un filiālēs skolēniem būs iespēja redzēt un dzirdēt, kas notiek “aiz” mūsu fakultāšu un filiāļu durvīm, kādas studiju programmas iespējams apgūt un par ko iespējams kļūt. Atvērto durvju nedēļas sniegs skolēniem pirmās sajūtas un iespaidus, iepazīstot lielāko universitāti Latvijā, ko, iespējams, saukt par savu augstākās izglītības iestādi.
  • Iekāp “Studenta kurpēs”. LU piedāvā vidusskolēnam vienu dienu “iekāpt studenta kurpēs” un iejusties studenta lomā: piedaloties studiju procesā – lekcijās, semināros un laboratorijas darbos, iepazīt mācībspēkus, fakultāti un uzzināt, kādas prasmes nepieciešamas, studējot konkrētā studiju programmā, kā arī uzzināt, kādas iespējas izpausties radoši ir ārpus studijām.
  • Attālinātās vizītes Latvijas skolās. Jau ierasti Latvijas Universitāte piedāvā iepazīties ar studiju iespējām attālināti. Šajā tikšanās reizē LU vēstnesis platformā ZOOM iepazīstinās skolēnus ar Latvijas Universitāti un atbildēs uz interesentu jautājumiem par studiju un ārpus studiju iespējām Universitātē.

Vairāk informācijas te: https://www.lu.lv/gribustudet/izvelies-panakumus/

 

You may also like...