Atvērto durvju diena LLU!

  • 2021_atvertas_durvis_afisha

Latvijas Lauksaimniecības universitāte aicina piedalīties pasākumos:

  • 2. un 3. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 15.00 LLU Atvērto durvju dienas tiešsaistē kopā ar Emīlu Balceri un LLU fakultāšu studentiem. Ikviens varēs uzzināt, ko studenti dara ikdienā, dodoties kopā ar viņiem virtuālajā tūrē. Čatā uz visiem interesējošajiem jautājumiem atbildes sniegs studenti un LLU uzņemšanas speciāliste studiju jautājumos. Pielikumā pievienojam LLU Atvērto durvju dienu programmu.

Pasākums norisināsies LLU Youtube kontā: www.youtube.com/LLUvideo

  • 16. jūnijā no plkst. 15.00 LLU Express ziņās kopā ar raidījuma vadītāju Aivi Ceriņu varēsiet uzzināt visu par un ap Līgo svētkiem. LLU zinātnieki atklās, vai kāda no Latvijas dabā sastopamajām 30 sugu papardēm tiešām Līgo naktī zied. Uzzināsim arī kādas pirts slotiņas ir vislabākās mūsu veselībai. Un kas gan būtu Līgo svētki bez alus! Uzzināsim, kā alu varam pagatavot paši mājas apstākļos.

Raidījuma tiešraide norisināsies LLU portālā (www.llu.lv) un universitātes Facebook kontā.

Iepriekšējo raidījumu ierakstus varat skatīties: https://www.llu.lv/lv/llu-express-zinas

  • 7. līdz 11. jūnijam 2.Viesmīlības vasaras skola, kas norisināsies tiešsaistē LLU e-studiju platformā.

Sīkāka informācija – https://www.llu.lv/lv/notikumi/2021-05-05/viesmilibas-vasaras-skola-tiessaiste

  • Podkāsts “Atver pasauli ar LLU”! Saruna ar LLU Lauksaimniecības fakultātes studenti Alisi Lutinsku. Podkāstu epizodes ar LLU studentiem pieejamas LLU Youtube kanālā “Atver pasauli ar LLU” un European Hit Radio – LATVIA, https://www.ehrhiti.lv/jaunumi/atver-pasauli-ar-llu

You may also like...