Izstāde “Izglītība un Karjera 2023” Rēzeknē!

  • Izstade

Jau par tradīciju Rēzeknē ir kļuvusi reģionālās profesionālās un augstākās izglītības iestāžu izstādes “Izglītība un Karjera” rīkošana, kas aicina un piedāvā 8.-12. klašu skolēniem un citiem interesentiem kopā ar skolu pārstāvjiem iepazīties un uzzināt vairāk par profesionālās un augstākās izglītības iespējām, satikties ar skolu pārstāvjiem, citiem jauniešiem, kā arī kopā izvēlēties savu iespējamo nākotnes profesiju un mācību vietu.

Izstāde notiks Rēzeknes novada pašvaldības telpās (Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A) no plkst.10.00 līdz 15.00.

Izstādē jauniešus gaidīs vairāk nekā 20 profesionālās un augstākās izglītības iestādes no visas Latvijas: Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Rēzeknes Tehnikums, LLU Malnavas koledža, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienība, Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledža, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, Rēzeknes novada vidusskolas, Latgales industriālais tehnikums, Ogres tehnikums, Daugavpils Universitāte, Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola, Baltijas starptautiskā akadēmija, Rīgas Aeronavigācijas institūts, Smiltenes tehnikums,  Valsts robežsardzes koledža, Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Valmieras tehnikums, Bulduru dārzkopības vidusskola, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras, Mācību centrs BUTS  un citi pārstāvji!

Izglītības iestāžu stendos jauniešiem būs iespēja sastapt gan pasniedzējus, gan audzēkņus un studentus, uzzināt kādas mācību un studiju programmas piedāvā katra no iestādēm, kādi ir uzņemšanas nosacījumi un iegūstamā specialitāte. Izstādē varēs saņemt konsultācijas, informatīvus materiālus, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs.

Apmeklētājus gaida  izstādes dalībnieku prezentācijas, dažāda veida konkursi, “Latgales repa princeses” Ūgas uzstāšanās un tikšanās ar tik tok zvaigzni Andrejko.Eptu, kā arī seminārs jauniešiem sadarbībā ar AS Swedbank.

Šo izglītības iespēju izstādi kopš 2010. gada Rēzeknē rīko Uzņēmēju biedrība un šogad tā jau ir 10. rīkotā šāda veida izstāde. Uzņēmēji pastāvīgi atbalsta dažāda veida iniciatīvas sadarbībā ar jauniešu organizācijām un izglītības iestādēm, piedalās Karjeras nedēļā, prakses vietu nodrošināšanā studējošajiem.

Izglītības iespēju izstāde “Izglītība un Karjera” ir nozīmīgākā šāda veida izstāde Latgales reģionā. Jauniešiem tā ir lieliska iespēja iegūt lietderīgu informāciju par turpmākajām studiju iespējām tepat Latgalē, gan Latvijā, ja nerodas iespēja apmeklēt izstādi “Skola” Ķīpsalā vai Atvērto durvju dienas pasākumus izglītības iestādēs. Iepriekš izstādi ik gadu apmeklējuši vairāki simti jauniešu ne tikai no Rēzeknes, bet arī citiem novadiem un pašvaldībām.

You may also like...