LU piedāvājumi skolēniem!

  • inline (1)
  • inline (1)

Latvijas Universitāte (LU) aicina iepazīties ar piedāvājumu skolēniem – LU pasākumiem un citu noderīgu informāciju, kas palīdzēs sagatavoties studijām.

1. Iegūsti vērtīgas zināšanas pasākumā “Padomi eksāmeniem”

Latvijas Universitāte 8. maijā jau septīto gadu piedāvās skolēniem pasākumu “Padomi eksāmeniem”, kurā padomus eksāmenu priekšvakarā sniegs LU docētāji un absolventi, uzsverot no citu gadu pieredzes būtiskāko, kas pirms došanās uz eksāmeniem noteikti ir jāatkārto. Kā arī pasākums piedāvās iepazīties ar LU studiju piedāvājumu un aprunāties ar jau esošajiem studentiem, lai uzzinātu, kā ir studēt lielākajā universitātē Latvijā.

Vairāk informācijas te: https://www.lu.lv/par-mums/lu-mediji/zinas/zina/t/84043/

2. Lai iepazīstinātu skolēnus ar studiju un ārpusstudiju piedāvājumu lielākajā Latvijas augstskolā, Latvijas Universitāte piedāvā vizītes dažādās izglītības izstādēs Rīgā un citos Latvijas reģionos. Vizītēs piedalās LU vēstneši – studenti, kuri gatavi iedvesmot un pastāstīt par savu pieredzi, studējot LU, tā mudinot skolēnus izvēlēties augstākās izglītības ceļu tieši LU. Vizītes iespējamas kā klātienē, tā attālināti.

Vairāk informācijas te: https://www.lu.lv/gribustudet/skoleniem/lu-vizite-tava-skola/

3. Katru mēnesi Latvijas Universitātes “TikTok” vai “Instagram” kontā iespējams satikt un aprunāties ar kādu LU studentu, kas atbildēs uz jautājumiem, vairāk pastāstīs par Universitāti un palīdzēs rast motivāciju studijām. Plašāku informāciju iespējams uzzināt LU “Instagram” kontā, meklētājā rakstot @universitate!

4. Esi gatavs uzņemšanai Latvijas Universitātē!

Šogad uzņemšana Latvijas Universitātē norisināsies no 16. līdz 22. jūlija plkst.16.00 vienotajā uzņemšanā portālā www.latvija.lv. Pieteikties studijām varēs gan elektroniski, gan arī ierodoties uz vietas augstskolās visā Latvijā.

Vairāk informācijas te: https://www.lu.lv/gribustudet/uznemsanas-kartiba/pamatstudijas/

You may also like...