NVA Karjeras nedēļā 2023! IKT nozare!

  • NVA_2 IKT joma

Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nozare ir viena no perspektīvākajām nozarēm darba tirgū. Tiek prognozēts, ka šajā nozarē tuvāko desmit gadu laikā tiks radītas līdz pat 20 000 jaunu darba vietu.

SIA “EIS Group” ir globāls un inovatīvs IT produkta uzņēmums, kurš ir pirmā izvēle apdrošināšanas uzņēmumiem, kuri fokusējas uz klientiem orientētu nākotnes sistēmu izveidošanu. Uzņēmuma galvenā vērtība ir cilvēki.  Par sevi SIA “EIS Group” saka: “Esam inovatori, katrā no jomām kurās darbojamies: izstrādē, testēšanā, analītikā, un vēl daudzās citās. Esam dažādi, bet mūs vieno iekļaujoša un globāla kultūra, tieši daudzveidība padara mūs stiprus. Latvijā esam vairāk kā 200 augsti kvalificētu profesionāļu, kuriem ir nepieciešamās kompetences un prasmes, lai attīstītu un virzītu mūsu produktu tirgū. EIS galvenais birojs atrodas ASV, Sanfrancisko. Esam vairāk kā 1500 darbinieki, vairāk kā 12 birojos visā pasaulē, un turpinām augt! EIS biroji atrodas ASV, Kanādā, Brazīlijā, Ķīnā, Polijā, Latvijā, Ukrainā, Īrijā un citās valstīs.

Tiešsaistes tikšanās laikā Jums būs iespēja iepazīt darba iespējas IKT nozarē, uzzināt vairāk par personāla atlases procesu, kā arī uzdot Jūs interesējošos jautājumus.

Ja Jums ir jautājumi vai neskaidrības, lūdzu sazinieties ar NVA vecāko eksperti Kristīni Ozoliņu (e-pasts Kristine.Ozolina@nva.gov.lv)  

You may also like...