Ēnu diena 2022!

  • enu diena 2022
  • enu diena 2022

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Ēnu diena 2022. gadā norisināsies 9.februārī. Ēnotāji ir aicināti doties ēnot Ēnu devējus, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus – ēnošana var norisināties klātienē vai tiešsaistē atkarībā no Ēnu devēja noteiktā.

Norises datumi:

12. – 17.janvāris: Ēnotāju 1.pieteikšanās kārta uz vakancēm

18. – 20.janvāris: Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 1.kārtā saņemtos pieteikumus

21. – 24.janvāris: Ēnotāju 2.pieteikšanās kārta uz vakancēm

25. – 27.janvāris: Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 2.kārtā saņemtos pieteikumus

28. – 31.janvāris: Ēnotāju 3.pieteikšanās kārta uz vakancēm

1. – 3.februāris: Ēnu devēji izvērtē, noraida un apstiprina, 3.kārtā saņemtos pieteikumus

4.februāris: Nejaušais ēnotājs

9.februāris: Ēnu diena 2022

 

Sīkāka informācija, Ēnu dienas norise, dokumenti, kas nepieciešami ēnotajam ir atrodami te: https://enudiena.lv/

Saistībā ar Ēnu dienas 2022 norisi var griezties arī pie Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas pedagoga karjeras konsultants Kristīne Rimšas!

You may also like...