Īstenota iniciatīvu projekta “Kontakts” otrā aktivitāte  Rāznas Ezerkrastos.

  • DSC06954
  • DSC06955
  • DSC06961
  • DSC06964
  • DSC07016
  • DSC07021
  • DSC07023

Īstenota iniciatīvu projekta “Kontakts” otrā aktivitāte  Rāznas Ezerkrastos.

  1. septembrī RVPĢ tika īstenota projekta “Kontakts” 2. aktivitāte Ideālas vakariņas ar skolotājiem, kura notika atpūtas kompleksā “Rāznas Ezerkrasti”. Aktivitātē piedalījās gan līdzpārvaldes jaunieši, gan skolotāji, gan Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas absolventi. Projekta 2. aktivitātē tika organizētas saliedēšanās spēles un aktivitātes starp skolotājiem un jauniešiem, kuras vadīja Rēzeknes jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova. Eduards Romans, Maija Laizāne, Rudīte Gaidule, RVPĢ absolventi, dalījās pieredzes stāstos, jaunieši radīja interesi un sapratni par līdzpārvaldes nozīmi skolas dzīvē, atklāja, kā jaunieši var ietekmēt lēmumu pieņemšanu, sadarbojoties ar skolotājiem un mijiedarbojoties savā starpā. Jaunieši iepazīstināja skolotājus ar līdzpārvaldes darbu, mērķiem un perspektīvām.

Noslēguma aktivitāte bija “Ideālas vakariņas ar skolotājiem”. Jaunieši bija parūpējušies par vakariņām, kā arī  spēlēm, izklaidi un sirsnīgās sarunās pavadīja vakaru kopā ar skolotājiem. Šāda sadarbība starp skolēniem un skolotājiem veicināja labbūtību mūsu skolā, uzlaboja skolēnu un skolotāju komunikāciju.

Izvērtējot projekta aktivitātes, jaunieši rakstīja:

Estere Lempa: “Mēs iegūsim jaunas zināšanas, uzzinājām, kā labāk koordinēt un organizēt skolēnu līdzpārvaldes darbu.”

Katrīna Kambala :”Jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova bija viens no viesiem mūsu projektā. Eleonora vadīja ļoti interesantas spēles, pirmās aktivitātes laikā mums vajadzēja aizpildīt tabulu, kurā bija jāieraksta kāds no projekta dalībniekiem. Beigās tika apkopoti dati un pie jautājuma, kurš prot dejot Macarena, norādītie dalībnieki kopīgi mācīja dejot šo deju pārējiem. Tas bija ļoti interesanti un smieklīgi. Vēl viena no aktivitātēm bija “prāta vētra” , sadalījāmies komandās, izlozējām 5 īpašības vārdus un dalījāmies ar pasākumu idejām, kas mums saistās ar šiem vārdiem. Beigās vajadzēja izveidot informatīvu reklāmu šim pasākumam, šis noteikti bija viens no labākajiem uzdevumiem, jo iepazinām skolotājus no cita skatu punkta. Vēl mums bija jāizveido dziesma par ikdienas dzīvi skolā. Tas, pēc manām domām, ļoti saliedēja skolēnus. Kopumā visas aktivitātes bija ļoti interesantas un noderīgas. Es esmu priecīga, ka varējām sadarboties ar skolotājiem un apmainīties ar viedokļiem.”

 

You may also like...