Izstāde “Skola 2024”!

  • S24_G1080x1080_IG_LAT

No 23. līdz 25. februārim Ķīpsalā, Rīgā norisināsies lielākā starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2024”, kas vienuviet pulcēs aktīvākās un radošākās augstskolas, profesionālās izglītības iestādes, mācību centrus un nevalstiskās organizācijas.

Aicinām Jūs un Jūsu skolas audzēkņus apmeklēt izstādi, lai vienkopus iepazītu plašās studiju iespējas Latvijā un ārzemēs. Iespējams, tieši izstādē jaunieši aizdomāsies par mācību, studiju virzienu, ko agrāk pat neapsvēra.

Izstādē “Skola” piedalās gandrīz visas Latvijas augstskolas. Būs arī koledžas, tehnikumi un profesionālās vidusskolas, kas jauniešiem prezentēs aktuālās izglītības programmas, mācību kursus un iepazīstinās ar uzņemšanas nosacījumiem. ­

Ķīpsalā darbosies arī trīs skatuves:

  • “Datorium” tehnoloģiju skatuve, kur jaunieši galvenokārt diskutēs par aktuālajām IT tehnoloģijām;
  • “Saies” – par studijām Latvijā un ārzemēs;
  • Atvērtā skatuve – dažādām diskusijām, paraugdemonstrējumiem un priekšnesumiem.

Izstādes apmeklējums noderīgs būs ne tikai 9. un 12. klašu audzēkņiem, bet arī citiem vecāko klašu skolēniem. Klātienē aprunāties, uzzināt un salīdzināt daudzās studiju iespējas, “izmēģināt” profesiju noteikti ir daudz interesantāk un lietderīgāk nekā meklēt informāciju internetā vai tikties tiešsaistes pasākumos!

Lai veiksmīgāk saplānotu izstādes apmeklējumu, sekojiet līdzi aktualitātēm izstādes “Skola” mājaslapā www.bt1.lv/skola, kā arī sociālajos tīklos “Facebook”, “Instagram” un “TikTok”.

You may also like...