Karjeras nedēļa

13.-17. oktobrī visā Latvijā norisināsies Karjeras nedēļa. Jau trešo gadu Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm rīko šādu pasākumu ciklu.  Skolēniem būs iespēja apmeklēt dažādas organizācijas, uzņēmumus. Mērķis ir uzzināt vai atrast sev saistošas intereses,  izvērtēt savas spējas, prasme un rakstura īpašības, lai izprastu kādu darba virzienu izvēlēties nākotnē. Pasākumi norisināsies 15 Latvijas pilsētās vienlaikus.
Plašu programmu un informāciju var atrast interneta adresē www.viaa.gov.lv/euroguidance, kā arī www.draugiem.lv/viaa, www.niid.lv un www.profesijupasaule.lv.
Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas skolēniem arī ieplānots apmeklēt vairākas vietas, piemēram, Rēzeknes Augstskolu, „Gors”, policiju, Zemessardzi u.c. Skolniekiem būs iespēja iepazīties ar organizācijas darbību, struktūru, darba pienākumiem. Skolas bibliotēkā būs atrodama informācija par karjeras izvēli Latvijā, noderīgas interneta adreses, kurās meklēt un saprast, kāds darbs būtu vairāk piemērots, izvērtējot savu personību.

LEJUPLĀDĒT:

RĒZEKNES KARJERAS NEDĒĻAS  PROGRAMMA 

You may also like...