Panākumu skola!

  • Panakumu skola 2022

Šonedēļ 13.oktobrī plkst.15:00 kā Facebook, tā YouTube platformās notiks ikgadējais seminārs jauniešiem #PanākumuSkola 2022!

Vai esi gatavs atkal tikties un uzzināt daudz kā jauna un iedvesmojoša?

Dalība bez maksas!

Reģistrējies dalībai: https://panakumuskola.lv/#pasakumi

 

MODERATORS MARKUS RIVA | Markus jau kopš 13 gadu vecuma darbojas šovbiznesā un šobrīd ir mērķtiecīgs mūziķis, aktieris, TV šovu vadītājs, modelis un dīdžejs.

 

LEKTORI FELIPE GABRIEL XAVIER | Felipe ir brazīliešu aktieris, modelis, reperis un digitālā satura radītājs, kurš dzīvo Rīgā. Felipe ieradās Eiropā kā profesionāls futbolists, un kopš tā laika ir debitējis savā pirmajā filmā “Importinis Jauniķis” (2020, Lietuva). Felipe ir strādājis ar tādiem zīmoliem kā Coca-Cola, Adidas, Burberry, Sprite un citiem. Felipem ir vairāk kā 115 000 sekotāju Instagram, vairāk kā 20 000 sekotāju YouTube un vairāk kā 62 000 sekotāju TikTok.

 

SIBILLA ŠLĒGELMILHA | Sibilla ir projektu vadītāja, satura radītāja, ceļotāja, pasākumu rīkotāja un izteikts dabas bērns, kurš savu enerģiju un spēku smeļas tieši no dabas – īpaši tad, kad izdodas iziet ārpus savas komforta zonas: ziemas peldes, gari pārgājieni, kāpšana kalnos, solo ceļošana. Savā Instagram profilā Sibilla dalās ar citiem savā pieredzē un atklāsmēs par to, cik patiesi spēcīgi mēs iekšienē esam un ka robežas ir tikai mūsu prāta ilūzijas, kuras mēs varam pārvarēt, ja vien esam gatavi nedaudz pacensties. Daba Sibillai ir iemācījusi daudz, tāpēc viņa to mēģina saudzēt ar savām izvēlēm, dzīvesveidu, uzturu. “Mēs katrs esam pārmaiņas, kuras mēs vēlamies redzēt šajā pasaulē. Sāc ar sevi,” Sibilla novēl ik vienam.

 

PATRĪCIJA ANNA VAVILOVA | Patrīcija ir Latvijas Ārlietu ministrijas vecākā referente, Rīgas Juridiskās augstskolas maģistrantūras studente tiesībās un finansēs.16 gadu vecumā sākusi darbu advokātu birojā, turpinot jurista palīga amata gaitas līdz pat bakalaura grāda iegūšanai. Patrīcija piedalījusies neskaitāmos nacionāla un starptautiska mēroga projektos. Viņa ir bijusi Jauniešu Saeimas prezidija locekle, sadarbojusies ar Eiropas institūcijām.Vienlaikus Patrīcija ir aktīva Instagram, kur līdztekus radošajam un estētiskajaim ikdienas blogam, dalās ar iedvesmojošu un informatīvu saturu, mudina ieguldīt izglītībā un karjerā, runā par valstiski svarīgām tēmām un iedrošina sabiedrību būt politiski atbildīgai.

 

ANNA ANDERSONE | Pateicoties Annas vadītās kopienas Riga Tech Girls iniciatīvām, 2020. gadā IT jomas apmācībās piedalījās vairāk kā 4000 sieviešu, savukārt 2021. gadā – vairāk kā 6000 sieviešu. Anna savulaik dibinājusi vairākus tehnoloģiju uzņēmumus kā Froont, Berta CMS un HungryLab, arī kopstrādes telpu THE MILL. Anna aktīvi darbojas TechHub Riga valdē un atklāti runā par dzimumu līdztiesību tehnoloģiju jomā. Pērn Anna kļuva arī par daļu no Rīgas domes IKT konsultatīvās padomes un piedalās Baltijas lielākās tehnoloģiju konferences TechChill satura veidošanā. Šobrīd viņa attīsta savu apģērbu zīmolu Be-With, kas veicina apskāvienus un pieskārienus siltākām attiecībām.

 

ANDRIS BITE | Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents un SIA “Karavela” līdzīpašnieks uzrunās ar stāstu “Mans ceļš no skolas sola līdz uzņēmuma vadīšanai”.

 

DACE DRICKA | Kopš 2013. gada rūpējusies par “Coca-Cola HBC Latvija” sabiedriskajām attiecībām un komunikāciju, pirms gada Dace kļuva par uzņēmuma korporatīvās komunikācijas un ilgtspējas vadītāju. #PanākumuSkola pasākumā Dace pastāstīs, vai ekonomika, vide un sabiedrība ir saistītas, kā arī vai koplietošana ir jaunā tendence un vai digitālās tehnoloģijas ievērojami veicina vides piesārņojumu.

UN CITI

Kāpēc #PanākumuSkola?

Mēs ticam jauniešu potenciālam. Mēs zinām, ka viņi ir nākotnes līderi, tomēr ne visiem jauniešiem ir vienādas iespējas realizēt savu potenciālu.

Kā strādā #PanākumuSkola?

Uzrunājot jauniešus, saprotamā veidā, klātienes semināros un tiešsaistē.

#PanākumuSkola?

Mēs veicinām izveidot noderīgu kontaktu loku un nododam nepieciešamās zināšanas, lai atbalstītu Tevi ceļā uz nozīmīgu karjeru un piepildītu dzīvi. Mēs sniedzam apmācības iedvesmojošos semināros un e-apmācības, veidojam izglītojošu saturu jauniešiem, kas piemērots pašreizējam darba tirgum, ekonomiskajai un tehnoloģiskajai situācijai.

You may also like...