Tiešsaistes tikšanās ar Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem un programmu vadītājiem

  • 480ba997667a12ae6728fb50ea8eb769
  • 480ba997667a12ae6728fb50ea8eb769

30. martā plkst. 15.00 “4 par kultūru II” savā studiju pieredzē dalīsies un uz skolēnu jautājumiem atbildēs Rēzija Laumane (Drāmas un tekstu studijas, 3. kurss), Elīna Pole (Radošās industrijas, 3. kurss), Katrīna Karple (Starpkultūru sakari Latvija – Francija, 1.kurss) un Elza Brauna (Kultūras un mākslu studijas, 3. kurss). Pieteikšanās dalībai sarunā, aizpildot elektronisko pieteikšanās formu, līdz 28. marta plkst. 23.59: https://ej.uz/Cetriparkulturu_IISaite uz sarunu tiks nosūtīta 29. martā!

Elīna jau trešo gadu aktīvi darbojas kā LKA vēstnesis, un kā LKA vēstnesis jutusies jau pirms studijām, jo visi viņas draugi un ģimene zināja visu par un ap Akadēmiju, – tieši tik aizrauta Elīna bija! Tagad, kad studijas bakalaura programmā “Radošās industrijas” tuvojas finišam, Elīna vēlas vēl reizi sajust tās mirdzošās vidusskolēnu acis un palīdzēt ar savu pieredzi un zināšanām.

No marta līdz maijam divas reizes mēnesī uz sarunām par kultūru, studijām Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA), tagadnes izvēlēm un nākotnes iecerēm, kā arī vienkārši pēdējā laikā lasītajām grāmatām un redzētajām filmām, skolēnus aicinās LKA bakalaura studiju programmu un apakšprogrammu studenti. Jau sesto gadu LKA vēstneši sniedz atbildes un dalās savā pieredzē ar skolēniem, palīdzot izvēlēties piemērotāko studiju programmu un diskutējot par tādiem jautājumiem kā kas ir kultūra, kādās profesijās es varēšu strādāt, absolvējot LKA, kādi lekciju kursi ir katrā programmā? utt.

Sešās sarunās “4 par kultūru” divdesmit četri LKA studenti atklās savu iepazīšanās stāstu ar LKA, pastāstīs par studiju programmu, kurā studē, un atklās nianses par studiju procesu no studentu skatupunkta.

 

You may also like...