SARUNA PAR KARJERAS IESPĒJĀM MŪZIKAS INDUSTRIJĀ!

  • inline
  • inline
  • Trešdiena, 20.aprīlis 15.00 

Zoomplatformā norisināsies kārtējā Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) organizētā saruna par karjeras iespējām kultūras un radošo industriju nozarē. Šajā reizē sarunas centrā būs karjeras iespējas mūzikas industrijā, sarunā piedalīsies džeza mūzikas menedžere un producente, mūzikas izdevniecības “SKANi” sabiedrisko attiecību speciāliste Aleksandra Line, Liepājas koncertzāles “Lielais Dzintars” valdes priekšsēdētājs un mūzikas menedžeris Timurs Tomsons. Sarunu vadīs LKA karjeras izglītības projektu vadītāja Leonarda Ķestere.

Pieteikšanās dalībai seminārā līdz 20. aprīļa plkst. 10:00, aizpildot pieteikšanās formu: https://forms.gle/NYERM6hP4NxMXo8eA. Sarunas garums 60 līdz 90 min.

  • LKA INFORMĀCIJAS DIENA
Sestdiena, 23.aprīlis 12.00-15.30 (ierašanās un reģistrēšanās no 11.00 līdz 12.00)
 
Latvijas Kultūras akadēmijā (Rīga, Ludzas iela 24) norisināsies Informācijas diena, uz kuru aicināti topošie studenti un citi interesenti, lai uzzinātu par studiju iespējām, uzņemšanas un iestājpārbaudījumu norisi bakalaura un maģistra studijās Latvijas Kultūras akadēmijā 2022. gadā. 

Informācijas dienas apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar programmu vadītājiem, studiju procesa organizatoriem, kā arī piedalīties aktivitātē „Radošā orientēšanās”. No plkst. 11.00 zālē interesenti varēs redzēt LKA bakalaura programma “Audiovizuālā māksla” studentu īsfilmu izlasi. Visas dienas garumā Informācijas dienas apmeklētāji tiks aicināti paviesoties sarunu zonā, kur būs iespēja satikt LKA studentus, lai uzzinātu par viņu studiju pieredzi, starptautisko mobilitāti ERASMUS+, praksi un LKA vidi kopumā.

PROGRAMMA

You may also like...