Karjeras diena Rīgas Tehniskajā universitātē

  • KD-Webpage-Banner-Final
  • Ieva-Florence_New2
  • Artboard 1123
  • Artboard 1123452672

RTU Karjeras diena piedāvā Latvijā plašākās karjeras izziņas iespējas

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) 6. martā aicina jauniešus apmeklēt lielāko profesionālās karjeras orientācijas pasākumu Latvijā – Karjeras dienu. Tajā būs iespēja sastapt vairāk nekā 127 uzņēmumu pārstāvjus no 40 dažādām nozarēm, un tā notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā.

Karjeras dienā būs iespēja personīgi uzrunāt interesējošo uzņēmumu, iepazīties ar tā pārstāvjiem, izjautāt par karjeras un prakses iespējām, uzņēmuma prasībām pret darbinieku un amata specifiku, kā arī citiem jautājumiem. Uzņēmumi būs sagatavojuši īpašus pārsteigumus interesentiem – atraktīvas aktivitātes, konkursus un saistošus testus.

Lai iespējamo darba devēju un darba ņēmēju sarunas noritētu produktīvāk, apmeklētājiem ieteicams līdzi ņemt savu CV vairākos eksemplāros.

Karjeras dienas laikā notiks arī dažādiem karjeras aspektiem veltīti izzinoši semināri un diskusijas.

Ieeja Karjeras dienā, kā arī autostāvvietas tās apmeklētājiem ir bez maksas.

RTU Karjeras dienu  atbalsta: SIA «Atea Global Services», «Emergn», « Arvato Systems Latvia». Informatīvi atbalsta: Karjeras un izglītības portāls SIA «Prakse.lv», SIA «CVO Recruitment Latvia», SIA «CV-Online Latvia».

Tēmturi saziņai sociālajos tīklos: #Karjerasdiena2020 #NenokavēNākotni

Iepazīties ar programmu un sekot līdzi aktualitātēm var RTU Karjeras centra mājas lapā: http://karjera.rtu.lv/portfolio-item/karjeras-diena/

«RTU Karjeras diena 2020» pasākums Facebook lapā:  http://ejuz.lv/karj20

 

You may also like...