Sarunu cikls “Iepazīsti profesijas kultūrā”!

  • iYsC8V8XD_TEzQ_qD9Lh-rg2b3cPbzQaZ71NltW3M365MI4kSV5nw2WkouBuL-GKeWRdifpq06cw1S18jO2u7jFkSCZOrnHQcUlkCuYxWt2X81ZZ4_e7tYDXjRjSddRJ
  • iYsC8V8XD_TEzQ_qD9Lh-rg2b3cPbzQaZ71NltW3M365MI4kSV5nw2WkouBuL-GKeWRdifpq06cw1S18jO2u7jFkSCZOrnHQcUlkCuYxWt2X81ZZ4_e7tYDXjRjSddRJ

Latvijas Kultūras akadēmijas karjeras izglītības projektu vadītāja Leonarda Ķestere reizi mēnesī aicina piedalīties sarunu ciklā “Iepazīsti profesijas kultūrā”, kas notiks Zoom platformā. Katras sarunas centrā plānots izcelt kādu profesiju un aicināt tajā piedalīties studentus / absolventus, kas tajā darbojas, lai uzzinātu viņu pieredzi profesijas izvēlē, kādas prasmes un iemaņas nepieciešamas, lai tajā darbotos. Tā būs lieliska iespēja ne tikai iepazīt kultūras un radošo industriju nozares dažādās šķautnes, bet arī paplašināt redzējumu par studiju un darba iespējām nākotnē.

Cikls tiks atklāts 2022.gada 23. februārī plkst. 15.00 ar sarunu “Karjeras iespējas kultūras nozarē pašvaldībā”, uz sarunu aicinot Jūrmalas pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāju Agnesi Miltiņu un Jūrmalas teātra projektu vadītāju un režisoru Mārtiņu Kagaini. Sarunā tiks apskatītas tādas tēmas kā prakse un darbs pašvaldību kultūras iestādēs, projektu konkursi, pilsētas svētki, pilsētu festivāli, producēšana – radošo ideju izaicinājumi un īstenošana Latvijas reģionos, kultūras, tūrisma un radošu industriju sadarbība pašvaldībās.

Agnese Miltiņa ieguvusi maģistra grādu Latvijas Kultūras akadēmijas maģistrantūrā studijās “Kultūras menedžments”, kā arī studējusi Latvijas Universitātes vadības zinību doktorantūrā, sabiedrības vadības apakšnozarē. Strādājusi kultūras mantojuma un izglītības nozarē, valsts sektorā, kā arī ieguvusi pieredzi mārketingā un projektu vadībā.

Mārtiņa Kagainis ir ieguvis bakalaura grādu Rīgas Stradiņu universitātē programmā “Multimediju komunikācija” un maģistra grādu Latvijas Kultūras akadēmijā – programmā “Audiovizuālā un skatuves māksla”. Mārtiņa darbaspējas raksturo liels radošums un ļoti apzinīgs izpildījums. Viņam ir plašs interešu loks – deja, horeogrāfija, mūzika, režija, teātris, producēšana. Mārtiņš arī  ir ļoti labs aktieris un ir pieredze darbā ar jauniešiem.

Pieteikšanās dalībai seminārā līdz 22. februāra plkst. 10:00, aizpildot pieteikšanās formu: https://forms.gle/yCgQVqXGd2LfzZjD8. Saite uz sarunu tiks izsūtīta līdz 22. februāra plkst. 16.00.

Sarunas garums 60 līdz 90 min.

Nākamās sarunas: 23. martā, 13. aprīlī un 25. maijā

You may also like...