Sietspiedes darbnīca

 

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas skolēni projektā “Domā tālāk” darbojās sietspiedes darbnīcā

 

 

Biedrība „RTA absolventu asociācija” turpina īstenot projektu „Domā tālāk” – priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā.

29. novembrī Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā 20 skolēni projekta „Domā tālāk” ietvaros darbojās sietspiedes darbnīcā, kuru vadīja māksliniece, RTA absolvente Nataļja Losāne. Skolēniem bija iespēja uzzināt vairāk par sietspiedes tehniku, kā arī pašiem savām rokām veidot T-kreklus, izmantojot sietspiedi un dažādus kreklu apgleznošanas paņēmienus. Katrs skolēns atbildīgi veidoja savu darbu, gūstot zināšanas un pieredzi. Bērni un jaunieši atzina, ka tā ir radoša nodarbe, aizrautīgi strādāja katrs pie sava krekla veidošanas. Savukārt N. Losāne uzsvēra, ka ģimnāzijas skolēni atbildīgi, radoši un ieinteresēti strādājuši, lai sasniegtu rezultātu – sagatavot savu kreklu pēc iespēja skaistāku.

Šī bija pēdējā darbnīca jauniešu iniciatīvas projekta ietvaros, kura mērķis ir sniegt atbalstu jauniešiem mācību pārtraukšanas samazināšanai.

 

*Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” tiks īstenots līdz 2022. gada 31. decembrim. Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam. Projektu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm.

Vairāk informācijas par projektu: www.pumpurs.lv

 

Informāciju sagatavoja: biedrības „RTA absolventu asociācija” valdes locekle Lolita Kivleniece-Kuzņecova

 

You may also like...