Transporta un sakaru institūta (TSI) grantu programmas!

  • TSI

Transporta un sakaru institūts (TSI) sadarbībā ar biznesa partneriem piedāvā stipendiju, kas pilnībā sedz studiju izmaksas visam studiju periodam.

TSI īpaši lepojas ar stipendiju jeb grantu programmu, kuras ietvaros uzņēmumi pilnībā apmaksā perspektīvo studentu izglītību, ka arī dod iespēju īstenot savas iegūtās zināšanas garantētā darba vietā.

Pretendēt uz grantiem var topošie bakalaura programmu Robotika” un Datorzinātnes studenti, kas sāks studijas TSI 2023./2024. studiju gadā.

Programmā “Robotika” stipendiju piedāvā uzņēmums “Robologic GmbH”, kā arī aizraujošu karjeru Eiropā un pasaulē – no montāžas līnijas programmētāja līdz Volkswagen grupas rūpnīcas vadītājam. Savukārt, studiju programmā “Datorzinātnes”, kas ir 1. vietā starp Latvijas privātajām augstskolām datorzinātņu jomā pēc darba devēju ieteikumiem, stipendiju studijām piedāvā kompānija “Clarity Labs”.

Stipendiju mērķis ir veicināt plašāku zināšanu un profesionālo talantu apmaiņu no izglītības puses – TSI un nozarēm. TSI sniedz iespēju tiem, kuri vēlas rast globālus risinājumus rītdienas izaicinājumiem, veicinot akadēmiskās un profesionālās zināšanas, kā arī līderības prasmes.

Izlasīt DELFI rakstu par abu uzņēmumu atsauksmēm par TSI grantiem var ŠEIT.

You may also like...