Aicinām uz vēsturisko festivālu “Mūsu senču dzīve XVII un XVIII gadsimtā”

 

Piektdien un sestdien (2019. gada 11. un 12. oktobrī) aicinām ikvienu uz vēsturisko rekonstrukciju “Mūsu senču dzīve 17. un 18. gadsimtā”.  Vēstures rekonstrukcijas klubs “Čenstohovas cietokšņa garnizons”  ir vēstures entuziastu grupa no Polijas, kas mūs iepazīstinās ar senajām tradīcijām, dzīvesveidu, modi, dejām un militāro aprīkojumu pirms dažiem simtiem gadu. Ugunskuri, šāvieni, kleitu un frizūru demonstrējumi, arī dejas  – tas viss būs apskatāms pasākuma gaitā.

Aicinām apmeklēt rekonstrukcijas nometni piektdien, 11. oktobrī, laikā no pulksten 13.00 līdz 20.00, kā arī sestdien, 12. oktobrī, laikā no pulksten 10.00 līdz 14.00.

Projekts tiek īstenots, pateicoties Rēzeknes pilsētas pašvaldības un vietējo firmu un organizāciju atbalstam, kā arī Polijas Republikas vēstniecībai Rīgā. Par atbalstu projekta aktivitāšu organizēšanā izsakām pateicību Valsts policijas  Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes policijas iecirkņa priekšniekam Gunāram Paškevičam, SIA “Rēzeknes ūdens” valdes loceklim Gunāram Spredzenko,  AS “Latvijas valsts meži” Ziemeļlatgales mežsaimniecības izpilddirektoram Viktoram Reblim. Pateicamies projekta atbalstītājiem Česlavam Gaidim un Mihailam Bartaševičam.

Uz tikšanos  Rēzeknes pilskalnā  š.g. 11. un 12. oktobrī.

You may also like...