Atvērto durvju diena LU PSK Rēzeknes filiālē!

  • ADD Rezekne_16marts2024
  • LU PSK_ADD 2024
  • ADD Rezekne_16marts2024

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Rēzeknes filiālē šī gada 16. martā tiks organizēta Atvērto durvju diena. Pasākuma norise no pl. 11.00 līdz 15.00 – N. Rancāna 23A, Rēzeknē (iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, apmeklējuma reģistrēšana notiks 1. stāva foajē).

 Ja Tevi aizrauj medicīna, saista darbs ar cilvēkiem, ir aicinājums strādāt komandā vai plānot darbu savā privātpraksē – apmeklē Atvērto durvju dienu, iepazīsti LU PSK Rēzeknes filiāles piedāvājumu un izdari izvēli! Studē darba devēju novērtētā koledžā un kļūsti par ārstniecības personu – ārsta palīgu (feldšeri), masieri, podologu vai par kvalificētu speciālistu sociālās labklājības nozarē – sociālo aprūpētāju vai sociālo rehabilitētāju.

Atvērto durvju dienā būs iespēja iepazīties ar studējošajiem un docētājiem, apskatīt praktisko nodarbību kabinetus un auditorijas, uzdot jautājumus un saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem. Tā būs iespēja uzzināt, kā studēt tuvāk mājām un kļūt par veselības vai sociālās aprūpes nozares kompetentu un konkurētspējīgu speciālistu.

Koledžas komanda priecāsies iepazīties arī ar apmeklētājiem, kas šobrīd plāno pieņemt jaunus profesionālos izaicinājumus un vēlas mainīt profesiju.  Būs iespēja uzzināt par studiju procesu un to, kā pievienoties studentiem, kas jau ir uzdrīkstējušies pārmaiņām un studē koledžā.

LU PSK realizē divus akreditētus studiju virzienus – “Veselības aprūpe” un “Sociālā labklājība”, kuros 2 vai 3 studiju gadu laikā var apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas veselības un sociālās aprūpes nozarē, iegūstot īsā cikla profesionālo augstāko izglītību.

You may also like...