Netiķete jeb iesaistoša saruna digitālā vidē!

  • Netikete
Pandēmija pilnībā mainījusi mūsu ikdienas saziņas paradumus. Jau vairāk kā gadu kopš esam pārvākušies uz tiešsaistes digitālajām platformām. Lai veidotos patīkama saruna, izdotos iesaistīt un pārliecināt diskusijas dalībniekus, noturētu sevi augstā enerģiskā tonusā, šķiet, darbojas tie paši nosacījumi, kas “dzīvajā”. Tomēr ne gluži. Ekselencei virtuālajā vidē nepieciešamas jaunas komunikācijas prasmes un iemaņas – sākot no savas “video telpas” iekārtošanas, beidzot ar TV šova vadītāja cienīgiem aktiermeistarības trikiem. Tā ir “digitālās retorikas māksla”, kas ir jātrenē.
Uzzini, kādi ir komunikācijas priekšnoteikumi digitālajā vidē – kā būt enerģiskam un pārliecinošam?
 Iesaistoša saruna un dialogs – kā veidot patiešām efektīvu saikni ar diskusijas dalībniekiem, kā noturēt uzmanību?
 Nosaki savu tiešsaistes komunikācijas reitingu un saņem praktiskus ieteikumus, ko vari uzlabot jau šodien.

Dagnijai Lejiņai ir daudzu gadu pieredze stratēģiskās komunikācijas vadības jomā. Vada reputācijas vadības kompāniju “Lejiņa & Partneri”, izveidojusi publiskās runas institūtu “Oratore”, šogad kopā ar domubiedriem dibinājusi sieviešu ekonomiskās spēcināšanas (women economic empowerment) organizāciju “Novatore”. Dagnija vadījusi Latvijas Asociāciju sabiedrisko attiecību profesionāļiem. Viņa īpaši interesējas par digitālo kultūru, startupiem un tehnoloģijām, tādēļ izveidojusi vērienīgo startup un tehnoloģiju platformu “Digital Freedom Festival”, kā arī līdzdibinājusi Latvijas startup asociāciju. Ieguvusi maģistra grādu politikā un komunikācijā Londonas Ekonomikas skolā (LSE, London School of Economics and Political Science). Brīvajā laikā dodas garos pārgājienos, lasa filozofiskas grāmatas un glezno.

DALĪBA BEZ MAKSAS
2021.gada 15.aprīlī 16:00 – 17:30.
 Pēc nodarbības tos, kas vēlēsies turpināt sarunu ar Dagniju un citiem nodarbības apmeklētājiem jau mazākā lokā, aicināsim pievienoties Zoom Meetings viedokļu apmaiņai.
  • Nodarbību rīko: Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS
  • Nodarbību atbalsta: Tele2 Latvia, Valsts kultūrkapitāla fonds un Delfi.lv
Nodarbība būs pieejama tiešraidē Sarunu festivāla LAMPA Facebook lapā, kā arī portāla Delfi Tiešraižu sadaļā.
Nodarbības video un audio ieraksts būs pieejams http://bit.ly/3k0ObZ6, kā arī Spotify un iTunes aplikācijā.

You may also like...