Informācijas diena RTA!

  • Infodiena (3)
  • Infodiena2
  • INFO DIENA RTA afiša
  • INFO DIENA RTA afiša

8.aprīlī no plkst. 14.00 notiks Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Informācijas diena, kas tiks organizēta klātienē – laukā pie akadēmijas, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejas 115 teritorijā.

Savukārt plkst. 12:00 notiks informatīvais pasākums visiem interesentiem attālināti par pamatstudijām – skolēni, viņu vecāki un skolotāji ar RTA pārstāvjiem aicināti satikties Zoom platformā.

Plkst. 15.00 informatīvais pasākums par maģistra programmām Zoom platformā. Attālinātajam pasākumam obligāta pieteikšanās, aizpildot pieteikuma anketu https://forms.gle/NYmjLsAsKfNNHkin8 līdz 5. aprīļa plkst. 12.00 (pēc tam tiks izsūtīts links, lai varat pieslēgties Zoom platformā). Ja anketu aizpilda skolotājs, piesakot klašu grupu, obligāti jānorāda, cik skolēnu piedalīsies. Tāpat anketā ir iespējams ierakstīt jauniešus interesējošus jautājumus, kas saistīti ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju. Pasākuma laikā uz iesūtītajiem jautājumiem  sniegsim atbildes, bet oriģinālāko jautājumu autorus apbalvosim.

Gan klātienes pasākumā, gan tiešsaistes tikšanās laikā varēs uzzināt:

* par daudzpusīgajām studiju iespējām RTA;

* par valsts finansētajām budžeta vietām;

* par uzņemšanas noteikumiem;

* par aizraujošo studentu dzīvi;

* dienesta viesnīcu.

Klātienes pasākumā varēs satikties ar RTA studentiem, kuri dalīsies savā pieredzē par studiju laiku RTA, par Erasmus+ mobilitātes iespaidiem, vērtīgākajām atziņām un saviem nākotnes plāniem, kurus cer īstenot pēc akadēmijas absolvēšanas. Piedaloties pasākumā varēs ne tikai iegūt vērtīgu informāciju, bet  našķēties ar kādu īpašu kārumu, kā arī piedalīties konkursos un saņemt balvas no RTA.

Ja ir kādi jautājumi/ ieteikumi, rakstiet uz e-pasta adresi: san@rta.lv. Uz tikšanos RTA Informācijas dienā!

Kontaktinformācija: e-pasts: san@rta.lv, tālr. 26656553

You may also like...