NVA Karjeras dienas 2022!

  • Atverto durvju diena_NVA
  • nva 2
  • nva 2

No 4. līdz 8. aprīlim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) tiešsaistē rīko Karjeras dienas darba meklētājiem “ESI SAVAS KARJERAS VIRZĪTĀJS!”

Piedalīties pasākumā var ikviens interesents, kurš meklē darbu vai vēlas attīstīt karjeras vadības prasmes.

Karjeras dienu laikā tiks sniegts praktisks atbalsts darba meklētājiem, organizējot NVA karjeras konsultantu meistarklases darba meklēšanas atbalstam, tiešsaistes pasākumus par karjeras un darba iespējām tautsaimniecības nozarēs, tiešsaistes tikšanos par karjeras iespējām un darba iespējām NVA, individuālās darba interviju simulācijas.

Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas!

MEISTARKLASES darba meklēšanas atbalstam

Karjeras dienu ietvaros NVA karjeras konsultanti piedāvās jums iespēju piedalīties meistarklasēs, lai iemācītos sagatavot darba pieteikuma dokumentus, izmantojot mūsdienīgas platformas, prezentēt sevi darba intervijā, apzināt savus resursus un kompetences darba meklēšanā, kā arī izvirzīt savus karjeras mērķus un motivēt sevi to sasniegšanai.

Meistarklases notiks katru dienu un tās tiks rīkotas tiešsaistē platformā ZOOM, tādēļ izvēlieties Jūs interesējošo meistarklasi un aizpildiet pieteikuma anketu, lai saņemtu pieslēgšanās saiti.

Meistarklases jauniešiem, uzsākot darba meklējumus

Meistarklases darba meklēšanas atbalstam

TIKŠANĀS AR NOZARU PĀRSTĀVJIEM karjeras un darba iespēju iepazīšanai

Jebkurš interesents var pieteikties un piedalīties tiešsaistes tikšanās ar medicīnas un izglītības nozaru pārstāvjiem. Jūs uzzināsiet, kāds ir pieprasījums un kas tieši tiek sagaidīts no potenciālajiem darbiniekiem, kādas ir darba un karjeras izaugsmes iespējas šajās nozares.

Tikšanās tiks rīkotas platformā ZOOM, tādēļ izvēlieties Jūs interesējošo nozari un aizpildiet pieteikuma anketu, lai saņemtu pieslēgšanās saiti.

TIKŠANĀS karjeras un darba iespēju iepazīšanai Nodarbinātības valsts aģentūrā

Jebkurš interesents var pieteikties un piedalīties tiešsaistes tikšanās ar NVA. Jūs uzzināsiet par karjeras un darba iespējām NVA un kas tiek sagaidīts no potenciālajiem darbiniekiem. Tikšanās tiks rīkota platformā ZOOM, tādēļ, ja Jūs interesē darbs valsts pārvaldē, aizpildiet pieteikuma anketu, lai saņemtu pieslēgšanās saiti:

DARBA INTERVIJU SIMULĀCIJAS prezentēšanas prasmju attīstīšanai

Individuālo darba intervijas simulāciju laikā Jums būs iespēja NVA karjeras konsultantu vadībā izspēlēt iespējamos darba pārrunu variantus, lai praktiski sagatavotos darba intervijām. Tiks analizētas dažādas darba interviju situācijas, kā arī kļūdas, kuras darba meklētāji visbiežāk pieļauj sarunās ar darba devējiem. Darba pārrunu treniņu laikā Jūs varēsiet noskaidrot savas stiprās puses komunikācijā un uzzināt, kādas prasmes vēl ir jāpilnveido.

Individuālās darba interviju simulācijas notiks katru dienu kā tiešsaistes karjeras konsultācijas. Ja jums ir interese, tad piesakāties individuālai karjeras konsultācijai, aizpildot anketu, izvēloties tēmu “Sagatavošanās darba intervijai”.

Pieteikšanās: https://www.nva.gov.lv/lv/karjeras-dienas-2022

 

 

You may also like...