Inovatīvo biznesa ideju kunkurss jauniešiem!

  • afisa_nakotnes_atslega_2024
  • afisa_nakotnes_atslega_2024

Latgales plānošanas reģions projekta UAP Latgale ietvaros izsludina pieteikšanos inovatīvo biznesa ideju konkursam “Nākotnes atslēga 2024” ar iespēju vismaz 5 labākajiem biznesa ideju autoriem saņemt galveno balvu: apmaksātu pieredzes apmaiņas braucienu uz Norvēģiju, lai iepazītos ar šīs valsts labās prakses piemēriem veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībā.

Konkursā aicināti piedalīties interesenti vecumā no 16 gadiem (vecums iesniegšanas brīdī).

Konkurss norisināsies 2 kārtās. Pirmajā kārtā tiks vērtēti biznesa ideju pieteikumi un izvirzīti līdz piecpadsmit spēcīgākie biznesa ideju autori, kuri konkursa otrajā kārtā savu biznesa ideju prezentēs Vērtēšanas komisijai klātienē (vai tiešsaistē).

Pieteikšanās biznesa ideju konkursā ir atvērta līdz 2024.gada 22.janvārim plkst. 9.00, nosūtot biznesa idejas pieteikumu uz e-pasta adresi uap.latgale@lpr.gov.lv.

Informaciju par konkursu meklējiet te (konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa): https://lpr.gov.lv/lv/2023/izsludinata-pieteiksanas-inovativu-biznesa-ideju-konkursam-latgale-nakotnes-atslega-2024/

Un jau šo trešdien zoom tiešsaistes platformā notiek informatīvais seminārs par konkursa norisi un pieteikšanās kārtību.

Seminārs, 20. decembrī plkst. 15.00.

 

You may also like...