“Izglītība un karjeras 2024” Rēzeknē!

  • 427943128_796816319139777_3797788380724563009_n
Rēzeknes uzņēmēju biedrība sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību aicina uz izglītības iespēju izstādi “Izglītība un Karjera 2024” Rēzeknē 20. martā!
Rēzeknē tiks rīkota reģionālās profesionālās un augstākās izglītības iestāžu izstāde “Izglītība un Karjera”, kas aicina un piedāvā 8.-12. klašu skolēniem un citiem interesentiem kopā ar skolu pārstāvjiem iepazīties un uzzināt vairāk par profesionālās un augstākās izglītības iespējām, satikties ar skolu pārstāvjiem, uzņēmējiem, citiem jauniešiem, kā arī kopā izvēlēties savu iespējamo nākotnes profesiju un mācību vietu.
Izstāde notiks Rēzeknes novada pašvaldības telpās (Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A) no plkst.10.00 līdz 15.00.
Izstādē jauniešus gaidīs vairāk nekā 20 profesionālās un augstākās izglītības iestādes no visas Latvijas:
Rēzeknes tehnoloģiju akadēmija,
Baltijas Starptautiskā akadēmija (Daugavpils filiāle),
Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte,
Latvijas universitāte,
Rīgas Tehniskā universitāte,
Daugavpils universitāte,
Rīgas Stradiņa universitāte,
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA”,
Banku augstskola,
Vidzemes augstskola,
Biznesa augstskola Turība,
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža,
Valsts Robežsardzes koledža,
Valts Policijas koledža,
LBTU Malnavas koledža,
Liepājas Jūrniecības koledža,
Daugavpils Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums,
Smiltenes tehnikums,
Rēzeknes tehnikums,
Ogres tehnikums,
Jēkabpils tehnoloģiju tehnikums,
Latgales Mūzikas un mākslas vidusskola,
Rēzeknes novada vidusskolas,
kā arī Mācību centrs BUTS un citi pārstāvji!
Izglītības iestāžu stendos jauniešiem būs iespēja sastapt pasniedzējus, audzēkņus un studentus, uzzināt kādas mācību un studiju programmas piedāvā katra no iestādēm, kādi ir uzņemšanas nosacījumi un iegūstamā specialitāte. Izstādē varēs saņemt konsultācijas, informatīvus materiālus, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs.
Apmeklētājus gaida izstādes dalībnieku prezentācijas, dažāda veida konkursi, foto kaste un 360 video spineris no “DUNGOTAVAS”, kā arī seminārs jauniešiem “Izzini savas karjeras iespējas ar Rēzeknes uzņēmējiem”.
Šo izglītības iespēju izstādi kopš 2010. gada rīko Rēzeknes Uzņēmēju biedrība. Uzņēmēji pastāvīgi atbalsta dažāda veida iniciatīvas sadarbībā ar jauniešu organizācijām un izglītības iestādēm, piedalās Karjeras nedēļā, prakses vietu nodrošināšanā studējošajiem.
Izglītības iespēju izstāde “Izglītība un Karjera” ir nozīmīgākā šāda veida izstāde Latgales reģionā. Jauniešiem tā ir lieliska iespēja iegūt lietderīgu informāciju par turpmākajām studiju iespējām tepat Latgalē, gan Latvijā, ja nerodas iespēja apmeklēt izstādi “Skola” Ķīpsalā vai Atvērto durvju dienas pasākumus izglītības iestādēs. Iepriekš izstādi ik gadu apmeklējuši vairāki simti jauniešu ne tikai no Rēzeknes, bet arī no citiem novadiem un pašvaldībām.

You may also like...