Mobilais zināšanu ekspresis 2016 viesosies Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā!

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina Jūsu vadīto izglītības iestādi piedalīties akcijā Mobilais zināšanu ekspresis 2016.

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā Mobilais zināšanu ekspresis piestās š.g. 21.aprīlī no plkst. 8.45 – līdz 10.30. Mobilais ekspresis ir īpaši iekārtots autobuss, kurā atraktīvā vidē sākumskolas skolēni gan ar vizuāliem līdzekļiem, gan dažādām aktivitātēm sajūt, sadzird un iepazīst Eiropas Savienību. Vienlaicīgi mobilajā ekspresī var atrasties 15-20 skolēni. Vidējais uzturēšanās laiks 10-15 minūtes, tad interesenti mainās.

Mobilais zināšanu ekspresis strādās ar sākumskolas skolēniem, bet vecāko klašu skolēnus tai pat laikā aicinām pulcēties aktu zālē (40 minūtes ). Ar viņiem tiksies Kašera vadītais Supervaroņu kolektīvs (stāvfigūras foto mirkļiem), kas kopā ar Eiropas Kustība Latvijā prezidentu Andri Gobiņu pastāstīs par jauniešu iespējām Eiropas Savienībā, kā arī aicinās piedalīties Eiropas eksāmenā.

Neparastā pieredzē dalīsies Lucavsalas Eko kopienas izveidotājs un aktīvists Kaimiņu Zaķis Emīls jeb Emīls Hlevickis. Lucavsalas Ekokopiena ir radīta, lai veidotu jaunu, alternatīvu, veselīgu un dabai draudzīgu dzīvesveidu un saglabātu Rīgas Zaļo Zonu – Lucavsalas Dārzus. Mērķis ir izveidot pašpietiekamu Radošo kvartālu iesaistot vietējos iedzīvotājus un organizējot kultūras, izklaides un izglītojošus pasākumus.

You may also like...