Saruna “Kas kopīgs kultūrai, socioloģijai un menedžmentam?”

  • 1e008fe0c8bb10a2e2aeaff273d12310
  • 1e008fe0c8bb10a2e2aeaff273d12310

Saruna “Kas kopīgs kultūrai, socioloģijai un menedžmentam?”
No marta līdz jūnijam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicinās skolēnus uz tiešsaistes sarunām ar LKA bakalaura programmu un apakšprogrammu vadītājiem.

7. aprīlī plkst. 15.00 tiešsaistes sarunā “Kas kopīgs kultūrai, socioloģijai un menedžmentam?” tiksies bakalaura studiju apakšprogrammu “Kultūras un mākslu studiju” un “Kultūras socioloģijas un menedžmenta” vadītāji Raimonds Briedis un Anda Laķe.

Skolēni, plānojot uzsākt studijas LKA, nereti nonāk izvēles priekšā tieši starp šīm abām studiju apakšprogrammām. R.Briedis un A.Laķe sarunā noskaidros, kādas ir atšķirības abu studiju saturā, un pastāstīs, ar ko nodarbojas vienas un otras apakšprogrammas absolventi.

R.Briedis sarunas laikā mēģinās atbildēt uz jautājumiem – ko nozīmē “studēt kultūru”, kāpēc “Kultūras un mākslu studijas” ir teorētiskākās no LKA piedāvātajām bakalaura studiju apakšprogrammām un kas ir radošās laboratorijas? Savukārt A.Laķe pastāstīs par “Kultūras socioloģijas un menedžmenta” studentu iespējām jau pirmajā kursā piedalīties socioloģiskos pētījumos un par to, kā sākt veidot savu zinātnisko karjeru jau studiju laikā.

Pieteikšanās dalībai līdz 5. aprīļa plkst. 23.59 (Saite uz sarunu tiks nosūtīta 6. aprīlī).

You may also like...