Tiešsaistes nodarbība “Konkurētspējīgas prasmes ikvienam”!

  • Karjeras nedela 2023
Karjeras nedēļas 2023 16. oktobrī plkst. 18.30 aicina pievienoties tiešsaistes nodarbībai “Konkurētspējīgas prasmes ikvienam” Tavai karjerai un Valsts izglītības aģentūras Facebook kontos: https://www.facebook.com/events/193056923822055?locale=lv_LV
Nodarbību vadīs Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultante un “Karjeras attīstības atbalsta balvas – 2023” laureāte Agnese Metuzāle. Tiešraidei būs pieejams surdotulkojums.
Nodarbībā būs iespēja uzzināt par pieprasītākajām prasmēm un to lomu ikviena cilvēka dzīvē, atklājot šī brīža darba tirgus izaicinājumus. Dalībnieki varēs izvērtēt savas prasmes un uzzināt par piemērotākajām pieejām to pilnveidošanai.
Lekcijai īpaši aicināti pievienoties pedagogi un vecāki, lai uzzinātu, kā nostiprināt karjerai un dzīvei noderīgās prasmes un palīdzēt tās attīstīt bērniem un jauniešiem.
Nodarbību organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) Karjeras nedēļas ietvaros, kas šogad ar tematiku “Tavs prasmju portfelis” visā Latvijā notiek no 16. līdz 20. oktobrim. Uzzini vairāk par Karjeras nedēļas aktualitātēm Tavai karjerai un VIAA sociālajos tīklos, kā arī VIAA mājaslapas sadaļā “Karjeras nedēļa 2023”.

You may also like...