Valodas nedēļa

DSCF0864Valodas nedēļas ietvaros skolā norisinājās viktorīnas 5.-6. un 7.-8. klašu grupās. Skolēniem bija iespējas parādīt  kādas zināšanas viņiem piemīt, risinot atjautīgus latviešu valodas uzdevumus. Tika minētas gan šarādes, gan mīklas, meklēti antonīmi un pareizie atbilžu varianti, domāti meiteņu vārdi un atšifrēti sakāmvārdi. 5.a klase guva uzvaru 5.-6. klašu grupā, bet 8.a bija pārāka starp 7. un 8. klasēm.

Viktorīnas bija veltītas ne tikai latviešu valodai, bet arī angļu un poļu. Uzdevumus angļu valodā 5. un 6. klasēm sastādīja vidusskolēni. Pasākums noritēja jautrā gaisotnē. Skolēni risināja uzdevumus par Apvienoto Karalisti, minēja krustvārdu mīklas, klausījās dziesmas. Kamēr žūrija skaitīja punktus, viktorīnas dalībniekiem bija iespējams vērot populāro, Lielbritānijā veidoto seriālu „Misters Bīns”. Par uzvarētājiem kļuva 6.b klases skolēni.

Skolotājas pani Renata un pani Dorota parūpējās par poļu valodas viktorīnām. Tās norisinājās skolēnu stundu laikā. Skolēni uzdevumu pildīšanai izmantoja gan datoros, gan interaktīvo tāfeli. Komandas sastāvs bija jaukts. Galvenais uzsvars bija uz vārdu spēli, vārdu kombinēšanu.

You may also like...