Panākumu skola 2023

  • panakumu skola
Vai esi gatavs/-a atkal tikties un izzināt mākslīgo intelektu (AI), kā arī saņemt ieteikumus karjeras un izaugsmes plānošanā? Tuvojas ikgadējais bezmaksas seminārs jauniešiem #PANĀKUMUSKOLA 2023!
Tiekamies  klātienē Biznesa augstskolā “Turība” un #ONLINE.
Reģistrējies dalībai 👉🏻 https://panakumuskola.lv/
____________
🥤ARTŪRS MEDNIS | jauno mediju un digitālā mārketinga eksperts. Mākslīgais intelekts (artificial intelligence jeb AI) ir izšķirošs daudzās nozarēs, turklāt AI joma ir strauji mainīga. Lekcija piedāvās unikālu iespēju iepazīt mākslīgā intelekta pasauli un saprast: kas AI ir šodien un kāpēc mēs par to tik daudz runājam, ar ko šodienas AI atšķiras no visiem līdzšinējiem risinājumiem un kurp mēs kā cilvēce šajā jomā virzamies. Lekcijas dalībnieki gūs zināšanas un izpratni par AI praktisko rīku (#ChatGPT#Midjourney u.c.) iespējām, lai sekotu aktuālajām tendencēm, celtu savu konkurētspēju nākotnes darba tirgū, kā arī efektivizētu savu darbu un ikdienu.
🥤 RENĀRS ZELTIŅŠ | pasākumu un TV raidījumu vadītājs, humorists, digitālā satura veidotājs, tētis, radoša personība, sabiedrības dvēsele. Renārs savā dzīvē un karjerā ir izmēģinājis daudz ko un ir guvis daudzas mācības un atziņas. #PanākumuSkola seminārā Renārs padalīsies ar sevis gūtajām atziņām un pieredzi, lai iedvesmotu Tevi atrast savu īsto nodarbošanos, nebaidīties, pierādīt sevi un būt labākajam!
🥤 ZANDA ARNAVA | Accenture Baltija Talantu studijas vadītāja. Accenture Baltija ir starptautisks konsultāciju uzņēmums ar vairāk kā 700 tūkstošiem darbinieku visā pasaulē. Mēs mācāmies katru dienu. Kā zināt, ko mācīties rītdienai? Kāds ir iespējamais rītdienas mājas darbs? Kā labāk sagatavoties nākotnei? Zanda savā lekcijā pastāstīs par prasmēm, kuras vajadzēs nākotnē, par to, kā trenēt mācīšanos un attīstīt sevi, kā gūt prieku no mācīšanās un iedvesmot sevi!
🥤 KASPARS GORKŠS | Latvijas Darba Devēju Konfederācijas ģenerāldirektors. Pēdējos piecus gadus Kaspars vadījis dažādas nevalstiskās organizācijas – profesionāli ieguldījies interešu pārstāvniecībā un pārmaiņu procesu vadīšanā sporta un izglītības nozarēs. Pirms tam profesionāla futbolista gaitās paralēli augstiem sasniegumiem Kaspars guvis neskaitāmas universālas dzīves gudrības. Sports prasa lielu atdevi un disciplīnu. Sports māca komandas darbu, ātru lēmumu pieņemšanu vissarežģītākajās situācijās, spēju pielāgoties mainīgajiem apstākļiem un mērķtiecību. Kaspars Tev pastāstīs, kā definēt skaidrus mērķus, rast kopīgu valodu ar politikas veidotājiem un panākt virzību pat ilgstoši ierūsējušos jautājumos.
🥤 LELDE DREIMANE | Dailes teātra aktrise un uzņēmēja. Lelde Tev pastāstīs par to, cik svarīgi ir izvirzīt mērķi un uz to virzīties. Par to, cik liela nozīme ir nepazaudēt sevi un nepadoties!
🥤 MARKUS RIVA | semināra moderators. Markus jau kopš 13 gadu vecuma darbojas šovbiznesā un šobrīd ir mērķtiecīgs mūziķis, aktieris, TV šovu vadītājs, modelis un dīdžejs.
__________
Reģistrējies dalībai 👉🏻 https://panakumuskola.lv/

Skatīt mazāk

You may also like...