Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā tiek realizēts projekts “Poļu atpēdas Rēzeknē”

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas skolēnu līdzpārvalde no 1.09.2023.līdz 30.11.2023.  realizē  projektu  “Poļu atpēdas Rēzeknē.”
Projekta mērķis: aktualizēt poļu kultūras, RVPĢ vēstures nozīmi Rēzeknes valsts pilsētas kopienā un veicināt Rēzeknes, Daugavpils un Rīgas poļu skolu jauniešu savstarpējo sadarbību, pilsonisko līdzdalību un Latvijas poļu diasporas identitātes apzināšanos, nodrošinot zināšanas un izpratni par poļiem Rēzeknē.
Projekta aktivitātē, izspēlējot radošu spēli Actionbound aplikācijā,  jaunieši iepazīs  poļu kultūras mantojumu Rēzeknē.  Aktivitātē tiek plānots, ka jaunieši ierakstīs raidierakstu – podkastu – par poļu kultūras, tradīciju nozīmi jauniešu identitātes veidošanā Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā.
Projekta dalībnieki ir  jaunieši vecumā no 16 līdz 19 gadiem no Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas, J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas  un Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas.
Projekts tiek finansēts no Polijas “Brīvības un demokrātijas” fonda “Tuvāk Polijai. Atbalsts Polijas pasākumu īstenošanai ārvalstīs.”

You may also like...