Jauniešu iniciatīva “ ES ZINU – TU TO VARI”

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija aicina Rēzeknes pilsētas skolu jauniešus vecumā no 16 gadiem  uz tikšanos  ar Ghetto Basket  čempionu un  līderi Jāni Āri un  Ghetto Games atlētiem, kas notiks 2016.gada 14.novembrī plkst.14.00 RVPĢ  sporta zālē, pēc tam lekcija un diskusija aktu zālē. Ghetto Games – lielākā ielu sporta kustība Latvijā. Ik gadu Ghetto Games organizē 70 sporta pasākumus, kuros piedalās tūkstošiem Latvijas jauniešu.

Projekta “Es zinu – TU TO VARI”   ietvaros RVPĢ sporta zālē notiks  praktiskā nodarbība, uz kuru  tiek aicināti pa 5 jaunieši no katras izglītības iestādes norādītajā vecuma grupā ( 16 – 19 gadi) , savukārt uz lekciju un diskusiju aicinām ikvienu interesentu.    .

Darbojoties projektā, būs iespēja uzzināt daudz jauna par veselīgu dzīvesveidu, cilvēka personību, to, kā sasniegt ieplānotos mērķus un vienkārši, kā būt veiksmīgam.

21.gadsimtam raksturīga problēma ir arī komunikācijas trūkums. Lai gan saziņa virtuālajā vidē notiek nepārtraukti, īstajā dzīvē jaunieši sarunājas tikai ar saviem tuvākajiem draugiem. Projekts “Es zinu – TU TO VARI”  rosinās jauniešus paplašināt savu draugu loku, gūt jaunas pazīšanās un, iespējams, kādam mainīsies redzējums uz daudzām, tik ierastām lietām. Ghetto Games atlētiem ir savi veiksmes stāsti, ar kuriem nodarbības vadītāji iepazīstinās projekta dalībniekus. Ikviens Ghetto Games dalībnieks ir pārliecināts – “ ja dari ko foršu un noderīgu, tevi ievēros un palīdzēs”.

rpvg zeimuls ghetto

Šis projekts tiek īstenots jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome, organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde ”Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”

 

new-piktochart_17574155_cb9fe531ca8647d13235c699fd8ef4eae3790c0c

You may also like...