Pirmā darba vizīte Turcijā

No 7. līdz 12. decembrim Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas delegācija viesojās Turcijā. Tikšanās bija iesaistīti direktori, koordinatori un skolotāji no partnervalstīm. Turcijas  skola Neriman Ibrahim Kucukkurt Ortaokulu koordinē visas projekta aktivitātes, kurās skolēniem un skolotājiem būs iespēja apmeklēt Portugali un Turciju. Tās bija piecas darba un iespaidu pilnas dienas. Pēc oficiālās uzņemšanas bija lieliska iespēja iepazīties ar skolu un apmeklēt ķīmijas, matemātikas, fizikas un citas stundas, kurās guvām ierosmi tālākiem kopīgiem darbiem.

Sanāksmes galvenie jautājumi bija saistīti ar 1. darba posma mērķiem, uzdevumiem. Tika apspriests turpmākais darbs pie projekta un nākamo kopīgo sanāksmju rīkošana ar skolēniem Turcijā un Portugālē. Tika izvēlēti mācību priekšmeti un tēmas darbam 1. posmā, kurā dominējošā tēma būs „Drāma matemātikā”.

Katra valsts prezentēja izglītības sistēmu savā valstī, iepazīstināja ar savām mācību iestādēm. Paralēli darbam, mums bija iespēja iepazīt Afyonkarahisar pilsētu, kā arī izbaudīt Turcijas nacionālo virtuvi. Skolēni sagatavoja spilgtu, emociju pilno svētku koncertu. Laiks pagāja ātri un vajadzēja atvadīties no Turcijas un doties uz mūsu dzimto Latviju ar veicamajiem uzdevumiem un gatavību nākamajam kopīgam braucienam uz Portugāli pavasarī.

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas projekta koordinatore Olga Burova

You may also like...