Ghetto daddy ciemojas Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā!

Ghetto šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī. Zem Ghetto karoga tiek organizēti teju 70 pasākumi sezonā. Tūkstošiem jauniešu ir iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku.

22. janvārī Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā ciemojās Ghetto Games kustības aizsācējs, šī projekta vadītājs un tautā saukts vienkārši par Ghetto Games papuci – Raimonds Elbakjans. Pozitīvā gaisotnē aizritēja radoša un ļoti aktīva fitnesa nodarbība, kurā piedalījās 8.-12. klašu skolēni. Pēc nodarbības sekoja motivējoša saruna starp Raimondu un skolēniem par dzīves vērtībām, motivāciju, veselīgu dzīvesveidu un savas iniciatīvas idejas attīstīšanu. Raimonda viesošanās mērķis bija iedvesmot jauniešus nebaidīties no saviem sapņiem, piekopt aktīvu dzīvesveidu, cienīt darbu un darīt to, kas patīk, attīstot savus talantus.

Skolēni ļoti novērtēja doto iespēju tikties ar Raimondu un piedalīties fitnesa nodarbības aktivitātēs, kā arī bija priecīgi, jo vairums no viņiem jau sen bija izrādījuši vēlmi satikt Latvijā populārākās jauniešu kustības Ghetto Games aizsācēju un līderi Raimondu Elbakjanu.

You may also like...