Mēs NEpazudīsim Adamovā!

Ir sācies pavasaris. Laiks, kad daudziem parādās vēlēšanās arvien vairāk pievērsties veselīgam dzīvesveidam, nodarboties ar sportiskām aktivitātēm – skriet, braukt ar velosipēdu, doties pārgājienos vai vienkārši atpūsties kaut kur ārpus mājas vai parušināties savā mazdārziņā. Mācību gads straujiem zaķa lēcieniem tuvojas savai izskaņai, un visi ar nepacietību gaida to brīdi, kad varēs aizvērt skolas durvis no ārpuses un ieiet pa tām atkal tikai 1.septembrī.
Tāpēc Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas Skolēnu līdzpārvaldes komanda ir uzrakstījusi Jauniešu iniciatīvu projektu, lai palīdzētu iesākt jauniešiem atraktīvo, sportisko un veselīgu dzīvesveidu motivējošo vasaras sezonu ar orientēšanās sacensībām „nePazust Adamovā”, kuru finansē Rēzeknes pilsētas dome un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.
Projekts ir apstiprināts un izsludināta pieteikšanās dalībai sacensībās. Sīkāka informācija ir apskatāma pasākuma nolikumā, kuru var atrast šeit: http://failiem.lv/u/pvomtve. Tāpat nolikumā ir norādīta arī hipersaite uz pieteikuma anketu.
Laipni aicināti pieteikties dalībnieki 5 cilvēku komandās vecumā no 16 līdz 22 gadiem, kuri uzskata, ka būs spējīgi neapmaldīties Adamovas dabas parkā un cīnīties par vērtīgām balvām – izbraucienu ar smailītēm pa Rēzeknes upi visai komandai, peintbola spēli vai apmaksātu „Ausmeņa Kebabs” apmeklējumu.
Lai Jums veicas un tiksimies finišā!

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas
Skolēnu līdzpārvaldes prezidenta vietniece
Sarmīte Gaidule

You may also like...