Miķeļtirdziņš

Pirmdien, 29. septembrī, pirmās mācību stundas laikā Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas sporta zālē norisinājās Miķeļdienai veltīts tirdziņš. Skolniekiem bija iespēja gan pārdot dažāda veida gardumus un veidotus rokdarbus,  gan tos iegādāties.
Visaktīvākie pārdevēji bija sākumskolas un pamatskolas skolēni. Tirdziņā bija pieejams ļoti plašs gardumu klāsts –gaļas pīrādziņi un saldie pīrāgi, vafelītes ar pildījumiem,  cepumi un saldie „groziņi” u.c. Ko tik vien sirds kāro! Visvairāk atmiņā ir palicis ļoti garšīgs saldums – banāna un šokolādes kombinējums. Varēja redzēt, ka katra skolnieka acīs bija prieks un degsme, pārdodot pašizgatavotos gardumus.
Tirdziņā bija pieejami ne tikai konditorejas izstrādājumi, bet arī rotas lietas, skaisti, oriģināli virtuves dēlīši, kompozīcijas no dabas veltēm  u.c. Vēlāk gandrīz pusei sākumskolas un pamatskolas skolēniem bija gumijas aproces, kuras nesen ir ieguvušas diezgan lielu popularitāti bērnu vidū. Tās ir interesantas, jo pats var šādu sapīt, izvēlēties tādu krāsu kombināciju, kas visvairāk patīk.
Miķeļdienu tirdziņš patiesi bija izdevies! Daudzi projām devās ar saldumiem pilniem maisiņiem. Gandarīti bija visi! Pirmās klases skolnieki bija pat „iekrituši” tādā azartā, ka pēc mājasdarbu izpildes klasē sarīkoja paši savu Miķeļdienu tirdziņu.
Šāds Miķeļdienai veltīts pasākums ir viens no skolas ikgadējiem notikumiem, un jāvēl, lai šī tradīcija turpinātos arī vēl daudzus turpmākos gadus!

You may also like...