Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) aicina ciemos!

  • RTA_logo

Sveiks, vidusskolēn!

Sen neesam satikuši Tevi mūsu akadēmijas telpās, tāpēc tiekamies  š. g. 31. martā no plkst. 10.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) rīkotajā Informācijas dienā (Atbrīvošanas alejā 115, Rēzeknē).

 Forši, ka Tu esi aktīvs sekotājs mūsu Tik-tok kontam, esi komentējis akadēmijas pasākumus Instagram, atbalstījis Facebook, BET TEV IR JĀIERODAS AKADĒMIJĀ, lai:

plkst. 10.00 satiktu rektori profesori Ivetu Mietuli, jo tieši viņa parakstīs Tavu studiju līgumu. Tev ir svarīgi zināt par dokumentiem un to iesniegšanas laiku, lai nenokavētu pieteikšanos valsts finansētajai budžeta vietai.

Ja Tu joprojām zīlē kafijas biezumos, kas būsi nākotnē, – ekonomists, grāmatvedis vai jurists, tad Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāne profesore Iluta Arbidāne Tev dos vērtīgus padomus, lai turpmāk kafijas dzeršanu Tu varētu apvienot ar savu karjeras izaugsmi šajās specialitātēs.

Pa vēsturiskās akadēmijas ēkas gaiteņiem Tu varēsi doties kopā ar Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekānu profesoru Jāni Dzerviniku, aplūkojot topošo dizaineru izstrādātos darbus un iedomājoties sevi kā piederīgu šīm jomām.

RTA “odziņa” ir inženierzinātnes! Tu varēsi apjaust, cik daudz smalku detaļu ir vajadzīgs, lai uzbūvētu robotu, būsi klāt Fizikālo procesu un lāzertehnoloģiju centrā, satiksi topošos programmēšanas inženierus Inženieru fakultātē.

      Mēs zinām, ka Tev šobrīd galvā ir simtiem domu un daudz jautājumu par to, kur studēt, kā iestāties, kur studiju laikā dzīvot utt. Neuztraucies, mēs atbildēsim uz visiem Taviem jautājumiem, palīdzēsim izvēlēties īsto studiju virzienu, turklāt Informācijas dienā varēsi apskatīt arī jauno studentu dienesta viesnīcu.

Tā ir Tava iespēja apjaust, ka RTA studenta dzīve ir piepildīta, vērsta uz zināšanu ieguvi, un akadēmija ir TAVS staRTA punkts Rēzeknē!

P.S. Ja netiec uz pasākumu klātienē, tad pieslēdzies 14.00 attālināti. Zoom links:

Topic: RTA Zoom’s Zoom Meeting RTA Informācijas diena
Time: Mar 31, 2023 14:00 Helsinki

Join Zoom Meeting
https://us06web.zoom.us/j/84215321252?pwd=L01MMDdLakRVeEtMQ3BjU2x4WkpyUT09

Nāc pēc iedrošinājuma, informācijas, uzmundrinājuma!

Kontaktinformācija: e-pasts: san@rta.lv, tālr. 26656553

You may also like...