“ŖVPĢ lepnums 2024”

Kad sāk smaržot ceriņi, grezni zied ābeles un kļūst manāmi siltāks – tuvojas vasara un līdz ar to arī mācību gada noslēgums. Kā jau katrs, arī šis gads bijis izaicinājumiem pilns. Ir noslēdzies  kārtējais mācību gads. Kāds tas ir bijis mūsu skolā? Noteikti darbīgs ar konkursiem, olimpiādēm, pasākumiem un sporta aktivitātēm piepildīts, tas ir bijis. Jauks un izdevies mācību gads! Gada noslēgums ir laiks, kad varam lepoties par labām sekmēm un aktīvi aizvadītu mācību gadu.

2024.g.31.maijā Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā visi pulcējās kopīgā pasākumā – “RVPĢ lepnums 2024”, lai godinātu skolēnus, kas uzrādījuši augstus mācību rezultātus, kas guvuši augstus rezultātus mācību priekšmetu olimpiādēs 2023./2024. mācību gadā. Pasākumā tika sveikti ģimnāzijas izcilnieki, valsts un starptautisko olimpiāžu laureāti. Tāpat tika apbalvoti skolēni, kuri ieguvuši godalgotas vietas valstspilsētas posma olimpiādēs. Pasākuma laikā  tika pasniegti diplomi ģimnāzijas nominācijās – “Labākā liecība” par mācību sasniegumiem 2.semestrī, “Izcilības kausi” skolēniem, kuru gada vidējais mācību sniegums ir bijis izcils.  Klases saņēma “Ceļojošās pūces” par augstāko vidējo sniegumu mācībās 2023./2024.m.g.:

  • 4.– 6.klašu grupā ieguva 4.b klase – audzinātāja Valda Selicka;
  • 7.– 8.klašu grupā ieguva 8.a klase – audzinātāja Ināra Kārkliņa;
  • 10.– 11.klašu grupā ieguva 10.a klase – audzinātāja Silvija Volāne.

Mācību gada laikā ģimnāzijas skolēni ņēma aktīvu dalību dažādās sporta sacensībās, kurās iegūtas arī godalgotas vietas, darbojās “Eiropas vēstnieku” programmā un  projektos. Par to skolēniem un viņu pedagogiem pateicās ģimnāzijas direktore Olga Burova.

Paldies skolotājiem par radošu pieeju un neatlaidību! Labi padarīta darba sajūta lai dod spēku jauniem izaicinājumiem! Paldies par kopīgi paveikto visa mācību gada garumā!

Lai saulaina, priecīga, droša un labiem notikumiem piepildīta vasara!

You may also like...