Skolotāju diena 2023

29.septembrī ar rudens saulgriežu svinēšanu Miķeļdienas tirgū RVPĢ iesākās Skolotāju diena. Skolā valdīja īpaša atmosfēra gan telpu noformējumā, gan skolēnu svinīgajos apģērbos, smaidos, ziedos un apsveikumos. Skolas foajē pirmais skolotājus sagaidīja miķelīšu ziedu pušķiem rotātais un violetos balonos ietvertais fotostūrītis.

Savā svētku dienā skolotāji tika aicināti “iekāpt skolēna kurpēs” un piedalīties aizraujošā mācību stundā, ko vadīja skolas prezidente Katrīna Kambala. Mums bija iespēja piedzīvot ne tikai izklaidējošu pasākumu, bet arī efektīvu mācību stundu pēc R.Gaņjē 9 mācību notikumu metodikas. Ceļojuma jautrā noskaņa un kopā būšanas prieks ļāva skolotājiem interesanti pavadīt laiku, vēlreiz kļūstot par skolēniem.

Visas dienas garumā skolēni steidza apsveikt savus skolotājus. Sirsnīgākais un aizkustinošākais pasākums bija skolēnu līdzpārvaldes organizētais svētku koncerts. Tas iesākās ar 10.kl. audzēkņa Mihaila Stepanova klavierspēli. Koncerta gaitā skanēja dažādas dziesmas gan solo, gan kolektīvu izpildījumā. Saviļņoja vidusskolas zēnu dzejas lasījumi latviešu, poļu un ķīniešu valodā. Akrobātiskos vingrojumus apbrīnojami izdejoja 7.b klases skolniece Sofija Šiškanova, bet 11.klase pedagogus aicināja uz “vecīšu deju”. Sirsnīgs paldies pašreizējiem 9.klašu audzēkņiem un absolventiem par videosveicieniem!

Koncerta noslēgumā pedagogu saimi sveica vecāku komitejas pārstāvji. J.Čuhnova pateicās skolotājiem par sirdsdegsmi un mīlestību, ko ikviens iegulda skolēnu izglītošanā un audzināšanā. M.Jefremovs veltīja muzikālu sveicienu un sirsnīgus novēlējumus skolotājiem.

Milzīgs paldies RVPĢ skolēnu līdzpārvaldei un viņu vadītājai skolotājai Birutai Vaivodei,  skolas prezidentei Katrīnai Kambalai un viņas komandai, pateicība visiem klašu kolektīviem, atbalstītājiem, ikvienam svētku koncerta dalībniekam par neaizmirstamo Skolotāju dienu 2023!

 

Anita Klovāne

 

 

 

 

You may also like...