VEBINĀRS – KĀ VAIROT TICĪBU SEVĪ UN SĀKT DARĪT?

  • Ekrānuzņēmums 2023-02-21 094524
Jauna darba uzsākšana, aiziešana no neveselīgām attiecībām, došanās pretī savam sapnim, pārmaiņas dzīvē – šīs un līdzīgas jomas var būt sirdī tik saistošas, taču prāts mūs mēdz atturēt. Kā to mainīt? Kā praktiski noticēt sev un sākt DARĪT?
Šajā vebinārā, Tev būs iespēja:
-labāk saprast pašam sevi
-gūt svaigas idejas un iedvesmojošas pārdomas
-dzirdēt citu cilvēku pieredzi un stāstus
-iemācīties 2 ikdienā pielietojamus psiholoģijas paņēmienus sava pašvērtējuma stiprināšanai
Kur: zoom
Kad: 1.martā no 18:00 – 19:00
Dalība: PAR BRĪVU
Lai iegūtu pieejas saiti, reģistrējies: https://forms.gle/yNsebVVtQpF7Pw8q9
Mērķis: sniegt Latvijas iedzīvotājiem noderīgas zināšanas un ikdienā pielietojamus paņēmienus emocionālās labbūtības veicināšanai.
Aicinām sagatavot vietu pierakstiem un vebināram veltīt pilnu uzmanību. Tādā veidā varēsi pieredzēt un izjust satura efektivitāti + iegūt paliekošas prasmes.
Vebināra laikā būs iespēja iedziļināties sevī, pierakstīt vērtīgas atziņas un dalīties pārdomās ar citiem cilvēkiem.
Vadītājs: Reinis Širokovs – Emocionālās labbūtības speciālists, sertificēts “NLP”(neiro-lingvistiskās programmēšana) meistars un hipnozes praktiķis. Pasniedzis vairāk kā 600 grupu seminārus un 10 gadus vada individuālas konsultācijas, kurās palīdz cilvēkiem risināt pašpārliecinātību, emocionālo līdzsvaru, iekšējo mieru, brīvības un viegluma sajūtu.
P.s. Reinis labprāt sadarbojās ar uzņēmumiem un organizācijām visā Latvijā un var novadīt jūsu kolektīvam pielāgotu meistarklasi par šo pašu tēmu padziļinātā līmenī arī klātienē.

You may also like...