Klāt Jauno Ģeogrāfu skolas 6.sezona!

Kas vispār ir Jauno Ģeogrāfu skola?

Īss citāts no www.jgs.lv:

„Ja tevi interesē daba, ģeogrāfija, tuvas un tālas zemes, bet skolas gaitās un mācību grāmatās nerodi savu interešu apmierinājumu, tad kāri tver jebkuru tematisku ziņu vai literatūru, vienalga – grāmatā, žurnālā, avīzē vai TV pārraidē! Bet tad Tu jau drīz jutīsi, ka kaut kas vēl ir par maz. Nav sistemātiskuma un nav domubiedri tev apkārt? Kur tos atrast? Egila Birznieka Jauno ģeogrāfu skola ir tieši tāda vieta, kur Tevi gaida! Jauno Ģeogrāfu skola (JĢS) ir unikāla parādība Latvijas izglītības sistēmā, kad tikai pateicoties jauniešu entuziasmam, radās savdabīga skolēnu (un studentu!) aktivizācijas forma, kas nu jau 40 gadus koordinē zinātkāros skolēnus no visas Latvijas ap Ģeogrāfijas zinību neizsmeļamajiem plašumiem, vienlaicīgi dodot viņiem iespēju paplašināt apvārsni, mācot un mācoties, ievirzot un vadot pasaules izzināšanā.”

Savas erudīcijas spējas skolēni attīsta un pilnveido gan Kurzemē, gan Vidzemē.

2016.gada 22.oktobrī jau 6.sezonu savu darbību turpina Latgales Jauno ģeogrāfu skola. Iepriekšējās sezonas bija ļoti ražīgas mūsu skolas skolēniem, kuri ir guvuši godalgotās vietas katrā nodarbībā. Pateicoties JĢS nodarbībām skolas absolventei Justīnei Širinai izdevās iegūt godpilno 3.vietu Valsts ģeogrāfijas olimpiādē.

Šajā mācību gadā ikvienu interesentu no 7. līdz 12.klasei sagaida aizraujošas nodarbības, kurās būs iespēja uzzināt par ASV un Kanādu, vēsturi, kultūru un sportu, 21.gs. ģeogrāfiju! Nodarbības norisināsies gan Rēzeknē, gan Daugavpilī.

Tātad – jau šajā sestdienā 7. – 12.klašu skolēni tiek aicināti pieņemt izaicinājumu un atnākt uz skolu plkst.10.30, lai aktīvi piedalītos Latgales JĢS nodarbībā! Būs aizraujoši!

Sīkāku informāciju skatīt http://latgale.jgs.lv/!

Anita Vaivode, ģeogrāfijas skolotāja

You may also like...