JAUNIEŠU INICIATĪVA “IELU VINGROŠANA – SPORTO STILĪGI”

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija aicina Rēzeknes pilsētas skolu jauniešus vecumā no 16 gadiem  (pa 10 no katras izglītības iestādes) uz tikšanos un aktīvu līdzdomāšanu un līdzdarbošanos ar Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības prezidentu Māri Šlēziņu, kas notiks 2016.gada 4.novembrī plkst.13.30 RVPĢ aktu zālē.   .

Cik grūts ir ceļš uz panākumiem? , Tikšanās laikā jauniešiem būs iespēja rast atbildes uz šo un citiem jautājumiem.  Piedalīšanās un līdzdarbošanās sniegs  iespēja uzzināt daudz jauna par veselīgu dzīvesveidu, cilvēka personības veidošanu, to, kā sasniegt ieplānotos mērķus un vienkārši kā būt veiksmīgam. “Ielu vingrošana –sporto stilīgi”  būs pierādījums tam, ka ikvienam jaunietim ir pa spēkam būt sportiskam un veselīgam. Tieši veselīgs dzīvesveids cilvēkam var likt justies labi un ļaut būt laimīgam un apmierinātam ar savu dzīvi. Vai vajadzīgi dārgi sporta zāļu apmeklējumu abonementi? uz šo un citiem jautājumiem varēs rast atbildes projekta aktivitāšu laikā.

logo2zeimuls

 

 

 

 

Šis projekts tiek īstenots jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome, organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde ”Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”

You may also like...