Satikšanās prieks ar mīļajiem absolventiem

         „Gdzie wy, jasne dni moje, moje szkolne czasy,
kiedy serce dziecinne z wiarą i otuchą,
do grona towarzyszy i do murów klasy przylgnęło, przyrosło na głucho.”

Laiks nepielūdzami steidz. Un atkal aizritējis 1.februāris- skolas absolventu laiks. Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā jau 14.reizi skolotājus, absolventus vieno satikšanās prieks, atmiņu stāsti, pastaigas pa skolas dienu takām. Ik gadu, satiekoties ar absolventiem, skolotājus pārņem gandarījums un lepnums par saviem bijušajiem audzēkņiem un viņu sasniegumiem, veiksmēm un panākumiem, savukārt absolventi ierodas uz  skolu, savām otrajām mājām, lai pabūtu mirkli kopā un gremdētos atmiņās. Katru gadu šim  pasākumam skolēni un skolotāji gatavojas, lai sagaidītu absolventus un sveiktu ar liriskām dziesmām, jestrām dejām, skaļu mūziku un jautrām atmiņām.

Skolotāja Bernadeta atgādināja: “Droši varam teikt, ka Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijai pieder bērnu skanīgās balsis un čalas, jauniešu degsme un aizrautība, skolotāju viedums un strādāt prieks. Mūsu skolai pieder neskaitāmas spraiga un smaga darba piepildītas mācību stundas, tai pieder emocijām pārpilna, radoša domu lidojuma un garīguma caurausta ikdiena. Tas viss ir veidots un uzkrāts 26 gadu garumā, ejot, darot, sadarbojoties, arī strīdoties un uzdrīkstoties kopā gan ar  absolventiem, gan ar skolēniem, kas šobrīd mācās RVPĢ.”

Paldies absolventiem par kopā pavadīto vakaru, smiekliem, pateicībām, atzinīgiem vārdiem, ieteikumiem, dāvanām un ziediem! Lai jums izdodas piepildīt savus sapņus un sasniegt viscēlākos mērķus! Zini, skola tevi gaidīs, nāc smelties spēku un prieku savā skolā!

You may also like...